Засновник Coursera створює підручник з машинного навчання

Портал новин про великі дані KDnuggets інформує, що вже зовсім скоро світ побачить новий навчальний посібник з актуального технологічного напрямку від Ендрю Нж.


Ендрю Нж, головний науковий співробітник Baidu досліджень в Кремнієвій долині, доцент Стенфордського університету, голова і співзасновник стартапу Coursera, готує до випускує нову книгу з машинного навчання під назвою “Machine Learning Yearning”. Завершити він планує до кінця літа та вже зараз можна зробити попереднє замовлення.

Головний фокус публікації: навички і стратегії, необхідні для впровадження систем машинного навчання. Його не цікавить теорія, лише практика викладання цього складного напрямку навчання. Ендрю спробує відповісти на важливі для освітянина питання, головна мета проекту: у скороченому вигляді передати вчителям знання успішного викладання технічних навичок. Йому дійсно можна вірити − Нж допоміг без перебільшення сотням тисяч студентів.

Прочитавши книгу Ви зможете навчитись:

  1. як потрібно встановлювати тестові набори вхідних даних;
  2. як здійснювати базовий та глибинний аналіз помилок;
  3. як оптимально використовувати зміщення і дисперсії;
  4. як порівнювати алгоритми навчання до продуктивності людського рівня;
  5. як створювати алгоритми налагодження логічного висновку;
  6. коли ви повинні і не повинні використовувати глибинне навчання.

Нж також зазначає, що книга буде “приблизно на 100 сторінок, які міститимуть безліч цікавих для читання розділів на 1-2 сторінки”.

Machine_Learning_Very_Soon_2

На веб-сайті вже представлений огляд публікації. Сама книга створюється для того, щоб заповнити недостаток знання в даній області.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар