Як заробити мільйони на онлайн-курсах знають викладачі Udemy

За інформацією PR Newswire десять кращих викладачів освітньої онлайн-платформи Udemy змогли заробити близько 17 мільйонів доларів.


Прибуток самих курсів, де викладають згадані вчителі, складав від 500 000 до 8 млн. доларів. Кожен викладач зміг зацікавити своїми навчальними програмами десятки тисяч студентів. Це демонструє потенціал і зростання інтернет-освіти в цілому і зокрема на Udemy.

Більшість популярних курсів в тій чи іншій мірі присвячені інформаційним технологіям: веб-розробці та програмуванню. Не дивлячись на те, що всі інструктори володіють знаннями з різних областей, кожен з них зміг залучити студентів. Серед викладачів є вчитель математики, журналіст, і навіть ведучий комедійного каналу на YouTube, який пообіцяв своїм студентам розповісти секрет заробітку, чим і привернув їх до свого курсу, який став в результаті одним з найпопулярніших.

На сьогодні Udemy є одним з лідерів масової онлайн-освіти. Ця платформа надає людям в усьому світі можливості для розвитку своєї кар’єри, зміни професії, розвитку своїх особистих якостей, можливість дізнатися щось нове. Компанія Udemy пропонує широкий спектр різноманітних лекцій, які доступні студентам в будь-який час і на будь-якому пристрої. Курси, на яких викладають найкращі інструктори, демонструють користь і силу онлайн-навчання.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар