Виноробство стало доступним для навчання в Iнтернеті

Ресурс Campus Technology розповідає, що в американському штаті Орегон запустили дві онлайн-програми для бажаючих вивчитися виноробству. Ініціатором курсів став Лінфілдскій коледж.


Програми орієнтовані на власників невеликих виноробень, фахівців у галузі виноробства, що бажають підвищити свою кваліфікацію, і просто людей, які хочуть зробити кар’єру в цій області. Щоб отримати диплом фахівця в галузі винного менеджменту або винного маркетингу, студентам потрібно пройти 4 обов’язкових курси і 2 факультативних (додаткових).

Багато тем двох програм збігаються, наприклад, базовий курс з виробництва вина і його реалізації, спеціальні семінари та бізнес-курси. Додатковий курс можна вибрати самостійно. Це може бути управління продажами, управління людським ресурсом або соціальні медіа. Курс виноробства доступний студентам по всьому світу. Вартість навчання можна дізнатися на сайті Лінфілдского коледжу.

Онлайн-програми з виноробства покликані навчити студентів знанням і навичкам, необхідним для успіху і процвітання в цій галузі, що стрімко розвивається. Автори курсу вважають, що виноробна промисловість потребує молодих талантів. Обидві програми доступні тільки в Інтернеті і включають в себе доступ до технічної підтримки та особистому консультанту курса. Всю додаткову інформацію можна знайти на сайті коледжу Лінфілд.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар