Видавництво Cengage вперше продало більше цифрових підручників, ніж друкованих

Портал освітніх новин eSchoolNews розповідає про останні тенденціі сфери книжкового видавництва.


У 2016 році Cengage Learning повідомила, що вперше продаж цифрових підручників випередив продаж друкованих. За 12 місяців, що закінчуються 31 березня 2016 року, Cengage Learning активував 3,5 мільйона цифрового досвіду студентів, що на 12% вище у порівнянні з попереднім роком.

“Фінансовий 2016 рік знаменує собою важливий етап для Cengage Learning, так як ми переходимо від традиційних видавців до цифрової освітньої компанії”, – говорить Майкл Хансен, головний виконавчий директор Cengage Learning.

“Наш фінансовий оборот, що підживлюється значним цифровим зростанням за минулий рік, йде повним ходом. Ми прагнемо поліпшити студентський досвід, який спрямовує і надихає нашу організацію”.

Попит на MindTap, рішення цифрового викладання і навчання Cengage Learning, збільшився на 136% за останній рік. MindTap є найбільш гнучкою та інноваційною платформою на ринку, котру учні використовують, щоб отримати кращі результати. Студенти, які проводять принаймні три години на MindTap щотижня мають більшу змогу отримати 90% або вище за свої завдання. MindTap в даний час охоплює більше 550 курсів, або приблизно 60% портфеля продуктів Cengage Learning.

Cengage Learning продовжує вкладати кошти в цифрові продукти і платформи. Розроблені на основі зворотного зв’язку з більш ніж 1000 студентами, оголошені нещодавно MindTap Math Foundations відрізняються від будь-якого іншого продукту на ринку. Визнаючи, що все більше і більше студентів жонглюють сімейними і робочими обов’язками, цей новий продукт надає можливість працювати над вправами критичного мислення, розділивши уроки на 15-хвилинні блоки. Програма може бути доступна на мобільних пристроях, що є дуже вигідним для мікро-навчання.

Клієнська служба Cengage Learning допомагає викладачам подолати занепокоєння з приводу цифрового навчання і отримати максимальну віддачу від студентів. Відгуки про команду технічної підтримки були надзвичайно позитивними, її рейтинг склав 97%.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар