Вулиця Сезам запропонує навчальні онлайн-додатки для дітей малого віку

За інформацією Education News компанія IBM підписала партнерство з Sesame Workshop в цілях створення інтерактивних освітніх інструментів. Вони будуть адаптуватися до навчальних вподобань і рівнів кваліфікації малюків дошкільного віку.


Передбачаються три роки інвестицій, які приведуть до створення команди вчителів, інженерів, геймерів і дослідників, які будуть визначати, які саме цифрові методи найкраще можуть бути застосовані для дошкільної освіти.

І IBM, і вулиця Сезам докладають значних зусиль до створення освітніх засобів, які будуть використовуватися, щоб допомогти дошкільнятам досягти успіху в школі. Проект заснований на дослідженнях, які показали, що 90% мозку дитини розвивається до п’яти років.

Партнерство буде використовувати спеціальні знання освітнього контенту, якою і славиться вулиця Сезам, а також обробку природної мови Вотсона, розпізнавання образів та інших когнітивних обчислювальних здібностей. Технологія Вотсона, як очікується, допоможе програмі постійно вдосконалюватися та підлаштовуватися під кожного окремого студента, пише Наталі Джагліорді для ZDNet.

IBM повідомляє, що найбільш складною частиною проекту буде створення інтелектуальних навчальних систем, які будуть приймати до уваги природний мовленнєвий діалог і допомагати комп’ютеру визначати те, що людина вже знає, з тим щоб створити персоналізований досвід.

Компанії сподіваються протестувати і поділитися прототипами як освіти, так і технологій, з тим щоб визначити, що краще працює. Програма все ще перебуває на ранній стадії розробки, але до сих пір ідеї включають в себе ляльку Elmo з можливістю взаємодії і адаптації до розвитку дитини; додатків, заснованих на Уотсоні; і класних інструментів, які допомогли б викладачам створювати індивідуальні можливості для навчання студентів.

“Ми не можемо передбачити кожен хід цього партнерства. Ми ще не знаємо, як буде виглядати дана платформа, або які програми будуть розроблятися”, – говорить генеральний директор Sesame Workshop Джеффрі Данн. “Це захоплююча частина. Ми об’єднали наші інтереси, наш досвід, нашу пристрасть, наше прийняття остаточного рішення і наше переконання в тому, що ми можемо зробити навчання краще. Ми збираємося зробити це не тільки для наших дітей, а й для спільного майбутнього”.

Компанії планують отримати принаймні один додаток, готовий до тестування в школах. Плани включають в себе створення до шести різних технологій, які будуть розроблені до 2019 року. Кожен засіб буде частиною пілотної програми в школах Нью-Йорку та інших навчальних закладах по всій країні, зі зворотним зв’язком між викладачами та учнями, пише Тоні Ван для EdSurge.

Данн каже, що ця технологія буде слідувати всім правилам і приписам, пов’язаним з дитячою конфіденційністю та безпекою. Сезам постійно допомагає формувати правила конфіденційності і спостерігає за тим, щоб нові технології постачали великий досвід контенту, а не щось, що є недоречним, відповідно до їх місії.

Партнерство існує без будь-яких грошових обмінів між двома компаніями. Данн повідомляє, що партнерство, яке все ще перебуває в пошуковій фазі, існує тільки для досліджень та розвитку.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар