Vodafone впроваджує мобільні школи для допомоги країнам Африки

Education News розповідає про старт ініціативи “Сучасні школи для Африки” від благодійного фонду відомого оператора телекомунікацій.


Вона направлена на поширення використання планшетів та мобільної технології 3G в молодших навчальних закладах континенту з метою поліпшення доступу до дистанційної освіти.

Ця одна з найбільших благодійних программ в історії організації Vodafone, розрахована на багато років. Мільйони молодих людей у таких країнах як Демократична Республіка Конго, Гана, Кенія, Лесото, Мозамбік і Танзанія отримають вільний дистанційний доступ до навчальних матеріалів.

Для багатьох шкіл Африки занадто дорого купувати шкільне приладдя для використання протягом навчання, наприклад, підручники, довідники, зошити, матеріали для здачі екзаменацийних робіт та інші класні посібники. Проте цифрові учбові матеріали, до яких можливо отримати доступ за допомогою мобільних мереж, стануть рентабельною альтернативою. Це надасть студентам можливість завжди мати актуальну інформацію не залежно від того, де вони зараз знаходяться − на уроці чи вдома.

Школи отримають від фонда Vodafone спеціальні “цифрові класи”. Комплексний пакет допомоги буде складатися з 25 планшетів, 3G модема та ноутбуку, проектора та гучномовця, батареї на 8+ годин роботи та від 7 до 20 років освітньої програми. Таке обладнання зручно використовувати у приміщеннях з ненадійною електричною мережею та неякісним інтернет-з’єднанням.

Студенти, педагоги та сім’ї, які вже є клієнтами Vodafone або будь-якого з його африканських філіалів, не будуть сплачувати додаткові кошти за використання учбових ресурсів цифрових класів.

Усі учбові матеріали були створені у партнерстві з некомерційною організацією Learning Equality, постачальником загальнодоступних освітніх технологічних рішень. Додаткова допомога була надана партнерами, міністерствами освіти та місцевими навчальними експертами з кожної країни.

Ініціатива також включає в себе допомогу по таким предметам як математика та природні науки. Мільйони школярів отримають суттєву користь від цієї програми. Адже вони будуть мати доступ до навчальних матеріалів, що не поступаються якістю, кількістю та глибиною знань тим, які доступні в усьому розвинутому світі.

Vodafone_Helps_Africa_Education_2

Цифрові підручники також будуть доступними для студентів, які взагалі не відвідують освітніх закладів. Дослідження від ЮНЕСКО виявило 59 мільйонів дітей від 6 до 11 років, що не навчалися у школі в 2013 році. Приблизно 30 мільйонів з цих дітей проживали в Африці, на південь від Сахари.

Ось що директор фонду Vodafone Ендрю Даннат каже з цього приводу:

“Освіта − протиотрута від бідності. Діти та молоді люди в деяких найбідніших крайнах відчайдушно хочуть вчитися, але їх родичам та вчителям часто бракує коштів. Мобільний зв’язок та цифрове обладнання змінили все. Наша програма “Сучасні школи для Африки” надасть широкий спектр матеріалів поглибленого вивчення на кожній з місцевих мов будь-якій школі, навіть з найвіддаленіших селищ.  Ми віримо, що ця программа відкриє нові можливості для великої кількості молодих людей”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар