Відтепер на Coursera нові зручні розклади

Нещодавно на офіційному блозі Coursera представники компанії розповіли про введення нової часової системи для проходження курсів.


За минулий рік Coursera запропонувала навчання у двох різних форматах: програми без дати початку або закінчення та курси, які починаються і завершуються у певний день. Починаючи з 15 серпня ми оновили всі курси до гнучкого формату.

Формат лекцій на основі семестрів пропонує ще більше зручності. Найбільша різниця полягає в тому, що тут ви є частиною меншої експертної групи, яка працює за однаковим графіком, тому ви легко зможете обмінюватися ідеями, обговорювати завдання і мотивувати один одного. Тут ви не побачите жодного заниження оцінок через пропуски. Якщо ви відстаєте, або вам потрібен додатковий час, щоб завершити курс після того, як семестр вже закінчився, ви зможете перейти в наступний та продовжити заняття.

Ми переходимо на цей формат на основі власних спостережень за різними структурами програм, які ми тестували протягом останніх двох років. Учні, що навчатимуться на курсах “зручного формату” на 33% швидше отримають зворотний зв’язок від однолітків та близько 60% матимуть більше шансів завершити курс у порівнянні з учнями курсу самопідготовки. Усе це ми робимо для того, щоб запропонувати ці переваги усім учням.

Якщо в даний момент ви навчаєтесь на “самостійному” курсі, то, ймовірно, побачите зміни між 15 серпня і 19 вересня у зв’язку із цим переходом. Ось на що ви можете очікувати:

  1. Ваш успіх і оцінки не будуть залежати від зміни курсу, таким чином, ви будете мати можливість продовжити там, де зупинилися. Будь-які повідомлення, які ви надіслали на форумах також будуть збережені.
  2. Коли ви відвідуватимете ваш курс, ви будете бачити конкретну дату початку та закінчення курсу.
  3. Немає жодного штрафу за пропуск заняття, але ми рекомендуємо розпоряджатися своїм часом так, щоб бути на одній хвилі зі своїми однолітками.
  4. Ви будете отримувати нагадування щодо кінцевого терміну по електронній пошті. Якщо ви захочете припинити нагадування, ви легко зможете це зробити у розділі “Налаштування електронної пошти” в налаштуваннях аккаунту.

Детальну інформацію стосовно змін можна отримати за наступним посиланням.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар