Відомий університет США запускає інноваційний онлайн-портал

eCampusNews розповідає про цікаву ініціативу впливового навчального закладу. Відтепер студенти зможуть постійно залишайтеся на зв’язку з університетом.


Університет штату Колорадо на минулому тижні офіційно запустив “Connect”, інтернет-платформу, яка пов’язує потенційних студентів з усіма онлайн-курсами і дипломними пропозиціями в межах чотирьох кампусів університету. Веб-сайт, раніше відомий як University of Colorado On Demand, стане центром дистанційних ступенів, програм онлайн-сертифікатів та класів. Ресурс був запущений восени минулого року.

“Ми хочемо, щоб люди самі обирали, яку кімнату вони бажають відвідати”, – говорить представник університету Кен МакКонелог.

На засіданні від Університету Колорадо в лютому Пем Шоклі-Залабак, ректор в університетському містечку Колорадо-Спрінгс, розповів, що існує 780 курсів з приблизно 1,020 секціями, запропонованими онлайн весняного семестру. Кількість студентів, що навчаються виключно онлайн, становить більше 4,000.

МакКонелог заявив, що система університету планує значно збільшити свої онлайн-пропозиції протягом наступних двох років. Офіційний запуск збігається з маркетинговою кампанією, спрямованою в бік нових традиційних та дистанційних студентів, старшокласників, учнів, що навчаються вдома, а також колишніх студентів, яким залишилось здати лише кілька заліків, щоб завершити ступінь.

Університет планує витратити $1,5 млн на маркетингові зусилля протягом наступних трьох років. Президент Брюс Бенсон виділив $9 млн коштів з власних фондів на онлайн-платформу. На порталі “Connect” випливали дискусії щодо конкурентоспроможності онлайн-навчання в Університеті Колорадо на ринку. Хоча кожне студентське містечко мало деякі онлайн-пропозиції, рада директорів хотіла, щоб кампуси посилили ці пропозиції і зробили їх більш зручними для майбутніх студентів.

“Усі відділення мали велику кількість онлайн-пропозицій, ми створили для подібних ініціатив єдину точку входу”, – додає МакКонелог.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар