Відомий розробник комп’ютерних ігор оголосив про створення лабораторій віртуальної реальності

Згідно з інфорормацією від Education News, компанія Crytek представила інноваційний винахід, який буде поставляти університетам по усьому світу кімнати віртуальної реальності з метою сприяння науковим розробкам і дослідженням.


Програма VR First заохочує університети створювати лабораторії віртуальної реальності у своїх кампусах в рамках партнерства з Crytek Corp. Школи, які були обрані для участі в програмі, отримують безкоштовний доступ до повного вихідного коду для розробки програмного забезпечення Cryengine, одного з флагманських продуктів компанії. А партнери, в свою чергу, будуть забезпечувати лабораторії VR гарнітурою та іншим обладнанням. Метою програми є надання підтримки тим, хто зацікавлений у розвитку VR, а також створення глобального співтовариства для обробки нових технологій.

“Місцезнаходження VR First стануть ключовими центрами для розвитку нових талантів і створення глобального співтовариства, щоб охопити цю область технологій”, – написано на сайті розробника культових ігор.

У компанії кажуть, що вони будуть співпрацювати з сімома університетами в США і Канаді для створення нових VR-лабораторій. Крім того, компанія оголосила про приєднання чотирьох нових партнерів високого рівня, в тому числі AMD в якості ексклюзивного партнера для GPUs, Leap Motion, OSVR і Razer.

Карлтонський університет, Університет штату Каліфорнія в Монтерей-Бей, Університет Пердью, Рочестерський технологічний інститут, Університет Флориди, Університет Південної Каліфорнії, Школа кінематографічних мистецтв і Vancouver Film School – усі братимуть участь у VR First. Нові доповнення будуть внесені після успішного запуску першої лабораторії віртуальної реальності, пов’язаної з винаходом на початку року в Стамбулі в Університеті Бахчешехіра.

Розширена версія лабораторії віртуальної реальності, що знаходиться в Рочестерському технологічному інституті, на даний момент доступна партнерам у кампусі і включає в себе обладнання від Oculus/Facebook, HTC/Valve, Microsoft і Samsung. “Лабораторія VR First знаходиться в межах RIT’s Magic Spell Studios, котрі співпрацюють з партнерами з метою створення так званих “доморощенних” наборів даних”, – повідомляє Лейла Мейер для Campus Technology.

“Віртуальна реальність є одним з основних напрямків всієї галузі і знаходиться на перетині багатьох розважальних ЗМІ, в тому числі ігор, фільмів, мобільних та інтерактивних подій”, – розповідає Ендрю Фелпс, засновник і генеральний директор RIT’s MAGIC Spell Studios. “Це новий засіб масової інформації, і ми раді співпрацювати з нашими друзями і партнерами та досліджувати вплив, який мають ці технології на оповідача”.

Заснована в Німеччині, Crytek є незалежним розробником відеоігор, видавцем і постачальником технологій з шістьма іншими студіями по усьому світу. Створена в 1999 році, компанія несе відповідальність за ряд відеоігор, в тому числі оригінальної Far Cry, серії “The Crysis”, Ryse: Son of Rome and Warface. Всі ігри розроблені за допомогою Cryengine, яке також використовується для створення ігор для PC, Xbox One, PlayStation 4 і Android.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар