Відома в світі 10MinSchool надала безкоштовний доступ українським школярам для підготовки до ЗНО та екзаменів

Освітня платформа «10MinSchool», маючи бажання допомогти українським школярам, надала БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до онлайн 940 уроків на 3 місяці з алгебри, геометрії, української мови та літератури, історії, географії, хімії, біології та фізики (інструкція для доступу в кінці статті), про це повідомляє Громадський простір.


«10MinSchool» – це міжнародний інноваційний проект інтернет – навчання, створений для кращого вивчення чи повторення матеріалу. Систему було розроблено і для дітей, які мають проблеми з навчанням для надолуження пропущеного матеріалу, але найкраще платформа готує школярів до ЗНО. Учні мають змогу переглянути тему або пригадати урок, який вже проходили, щоб перевірити чи вони все зрозуміли і повторити матеріал перед екзаменами у зручний час.

«10 minschool» дозволяє вивчати навчальні програми у власному темпі, без зайвого тиску. Це структуровані лекції українською мовою для особистого навчання учнів 10-х та 11-х класів та підготовки до ЗНО. Кожне відео триває 10 хвилин, що є найефективнішою тривалістю для вивчення та сприйняття матеріалу.

Цікавим і корисним проект буде для вчителів. Адже це обмін досвідом та підвищення професійного рівня (а можливо і практичне застосування на своїх уроках)

Батьки, ж зможуть перевірити знання своїх дітей за допомогою тестових завдань в кінці кожного відеоуроку.

Відеоуроки повністю відповідають програмам Міністерства освіти та науки України.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар