Великий проект по “великим даним” від Рутгертського університету

У відповідь на зростаючий попит кваліфікованої робочої сили Центр інновацій Рутгерського університету представляє сертифікований онлайн-курс, орієнтований на аналіз великих обсягів даних. 44-тижнева програма була розроблена разом з команією професійного навчання Experiential Teaching Online.


Відповідно до прес-релізу випускники програми Data Analytics/Big Data отримають:

  • широкий спектр технічних і бізнес-навичок у різних сферах;
  • сертифікат про закінчення курсу;
  • участь у реальних професійних проектах, щоб мати змогу представити портфоліо потенційним роботодавцям;
  • залишать проект з досвідом роботи над реальними проблемами життя.

Навчальний план характеризується особливим підходом, де “студентам надаються справжні, командні, професійні ролі, які об’єднують знання та завдання, побудовані на основі навичок”. Ідея, як говорить Стефен Картер, директор Центру інноваційної освіти Рутгерського університету, полягає в забезпеченні “критичних навичок для людей, які не обов’язково мають комп’ютерну підготовку. Студенти набувають справжній досвід більш реалістичними темпами, котрі сприять навчанню та є доступними в плані оплати”.

Курси розроблені та впроваджені нинішніми і колишніми викладачами Університету Карнегі-Меллона, Північно-Західного і Єльського університету, за участю експертів з Rutgers. Робота учнів в невеличких групах проводилася за підтримки наставника факультету над сімома проектами за чотирьма курсами: Порозуміння з клієнтами; Прогнозування рентабельності та вибору клієнтів; Big Data: використання методів інтелектуального аналізу даних для автоматичного виявлення веб-документів і послуг, отримання інформації з веб-ресурсів і виявлення загальних закономірностей в Інтернеті; Докладний аналіз та візуалізація. Товариші по команді працюють над концепцією і дизайном кожного проекту, а потім самостійно втілюють його в життя.

“Ми дуже захоплені цією інноваційною програмою і сподіваємось, що це дійсно буде оптимальним варіантом для професіоналів, які хочуть розширити свій набір навичок в галузі аналізу і великих обсягів даних”, говорить Картер.

The Rutgers Data Analytics/Big Data certificate program розпочинається 29 березня. Детальну інформацію можна знайти за цим посиланням.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар