Веб-сервіс Teachable залучив новий раунд інвестицій

За повідомленням EdSurge нова інтернет-платформа, де вчителі можуть створювати і продавати онлайн-курси, зібрала суму в розмірі $2,5 млн.


Стартап Teachable був заснований в 2014 році, штаб-квартира розташована в Нью-Йорку. Завдяки новим інвестиціям технологічна складова проекту буде суттєво оновлена і процес придбання курсів та навчання стане надзвичайно зручним для студентів. Наразі платформа працює на моделі freemium, можна обрати один з чотирьох пакетів, вартість яких варіюються від 0 до $299 за місяць.

Чим дорожчий варіант обрано, тим більше функцій отримує користувач. Серед доступних є опитування, дискусійні форуми, миттєві виплати, зв’язок зі сторонніми сайтами і додаткові налаштування (для платних версій).

Компанія повідомляє, що, в середньому, викладачі заробляють більше $5,000 за курс. Але деякі заробляють набагато більше з Bitfountain, постачальником курсів з розвитку  iOS платформи, котра стягує більше $1 мільйона за свої відео-класи. Мерая Коз з Femtrepreneur, наприклад, заробила $450 тис за свій нещодавній курс про соціальне підприємництво.

Teachable стверджує, що місячний темп зріс більш ніж на 20% протягом останніх 12 місяців, збільшивши дохід в десять разів за один рік. Стартап також показує, що вони перевершили позначку в 1 мільйон студентів в січні минулого року і що на сьогоднішній день більш ніж 700,000 відео були завантажені на платформу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар