Вчителі зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет

Orange Crowd Funding Button on Computer Keyboard. Internet Concept.

Краудфандінговая платформа GoFundEd, яка почала працювати на Україні, пропонує підтримку у фінансуванні  проектів, пов’язаних зі зміною в освіті.


1 березня розпочинає роботу краудфандингова платформа GoFundEd. Цей сервіс дозволяє вчителю з будь-якого регіону України зібрати через інтернет гроші на потреби класу або на реалізацію проектів, що покращують якість викладання.

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» запускає краудфандингову платформу GoFundEd для освітніх проектів. Завдяки цьому викладачі з усієї країни зможуть збирати гроші на цікаві та корисні проекти. Таким чином бізнес і громадянське суспільство зможуть долучитись до формування освітньої екосистеми через співпрацю зі школами.

«Очевидно, що школи і університети як інституції сьогодні не встигають за змінами, які відбуваються у світі. Як наслідок, Україна знаходиться лише на 76-му місцi у Global Competitiveness Report 2015-2016, та 81-му у Індексі розвитку людського потенціалу, – розповідає засновниця GoFundEd Лілія Боровець. – Крім того, освітня галузь в Україні є страшенно недофінансованою. Наприклад, вчитель в середньому заробляє менше $3 на день, що відносить педагогів до вразливої групи населення». Завдяки цьому краудфандинговому проекту кожен може підтримати фінансово або організаційно ті проекти, які заслуговують на довіру. Таким чином, кожен стає доброчинцем і допомагає вчителю реалізувати свій задум і зробити навчальне середовище для учнів кращим.

«Не тільки в Україні, але і у всьому світі фінансових ресурсів в школах недостатньо, щоб створювати інноваційну навчальну середу. Часто вчителям доводиться самостійно купувати матеріали, залучати батьків. Ми ж прагнемо залучити до фінансування освітніх проектів широке коло суспільних гравців і дати кожному долучитися до змін в освіті », – пояснюють в GoFundEd.

Вчителька фізики Кривського загальноосвітньої школи I-III ступенів (Хустський район, Закарпатська область) Тетяна Вакарова збирає трохи більше 9 тис. грн. на впровадження системи уроків за методикою змішаного навчання (blended learning).

«Учні зможуть використовувати технології для навчання: теорію зможуть вивчати онлайн, а в класі – працювати в групах за допомогою ротаційної моделі, покращуючи свої навички, готуючись до майбутнього. Вони також зможуть вчити на фізиці англійську мову та історію, а, може, фізкультуру і біологію або географію, і це буде відбуватися одночасно », – пояснює вона.

Платформа обіцяє, що якщо якийсь проект не буде збирати необхідну суму, то благодійник буде можливість вибрати або підтримати цими засобами інший проект, або ж повернути гроші собі назад.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар