Вчителі зможуть безкоштовно навчатися на 50 різних курсах від Coursera

У блозі популярної МВОК-платформи Coursera повідомили, що відтепер у безкоштовному доступі для вчителів з’явиться 50 нових курсів.


Це пов’язано з приєднанням Coursera до програми ConnectEd в рамках ініціативи президента США Барака Обами. Команда Coursera вважає, що завдяки програмі ConnectEd велика кількість вчителів не тільки дізнаються про існуючі можливості онлайн-освіти, а й зможуть підвищити якість викладання.

Раніше повідомлялося, що програму ConnectEd, метою якої є розвиток освітніх технологій в Сполучених Штатах, вже підтримала інша відома МВОК-платформа edX. Coursera також зробила в розвиток програми свій внесок: для американських вчителів творці проекту планують розробити 50 спеціальних професійних курсів. Протягом двох років, поки триватиме проект, вчителі зможуть вчитися на Coursera і отримувати офіційні сертифікати абсолютно безкоштовно. Для отримання доступу до матеріалів, студентам-вчителям потрібно буде лише вислати підтвердження про їх професійну належність, яке можна отримата у свого керівництва.

“У наступному році компанія Coursera надасть можливість для безкоштовного професійного розвитку вчителям з усього світу. Ні бездротові пристрої, ні найсучасніше програмне забезпечення не стануть корисними, якщо у класах не буде чудових вчителів”, − сказав президент Обама.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар