В університеті Дейвіса будуть навчатися, граючи в комп’ютерну гру

Потребуєте нових ідей − тоді вам можуть знадобитися свіжі методи для академічної освіти. Саме тому навчання в одному з інститутів Каліфорнії перетворили на розвагу.


Envision UC Davis є широкомасштабною онлайн-грою від Інституту майбутнього. Її проходження займає приблизно 36 годин та дає змогу студентам і викладачам створювати власні концепції для розвитку діяльності університету.

В рамках цієї гри люди зможуть зустрічатися особисто, але більшість взаємодій буде відбуватися в режимі онлайн. Студенти, співробітники та будь-хто інший, хто має відношення до університету в Дейвісі, може зареєструватися зараз на сайті, а потім вже продовжувати її на телефоні, планшеті або за допомогою браузера. Гейміфікація є дуже важливою дисципліною для університетів, оскільки все більше і більше учнів обирають саме цей шлях як частину їх вищої освіти. Каліфорнійський університет використовує це, щоб більш тісно пов’язати взаємодію студентів з викладачами.

У зв’язку з тим, що використання ігор – це досить новий спосіб для освітніх установ, університет також передбачає, що Envision зможе допомогти тим, кого до цього часу ігнорували. Так як стандартні процеси для зворотного зв’язку не завжди можуть підходити певним групам, гра може запропонувати більш відкритий форум.

Envision не має виграшних умов, але це перемістить співтовариство Каліфорнійського університету в Дейвісі на зовсім нову ланку, де люди зможуть опиратися на ідеї навколо них. Це означає, що ви зможете запостити у Твіттері повідомлення довжиною у 140 символів, і це буде ваш власний внесок. Таким чином, чим більше ви занурюєтесь у це, тим стрімкіше ви рухаєтесь угору.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар