В українських школах запровадили онлайн навчання

В рамках експерименту в чотирьох тисячах шкіл по всій країні впроваджують освітні онлайн сервіси. Про це пише “Подробности”.


Українська освіта – у хмарах. У рамках експерименту в чотирьох тисячах шкіл по всій країні впроваджують освітні онлайн сервіси. На спеціальний сервер в інтернеті, так звану електронну хмару, вчителі завантажують конспекти своїх лекцій, презентації та тестові завдання. Для того, щоб школярі продовжували навчання і тоді, коли не мають змоги прийти до школи.

На цей міжнародний відкритий урок школа не витратила жодної копійки. До дня народження Шекспіра українські, азербайджанські та болгарські школярі декламують власні переклади сонетів класика.

Команди, за тисячі кілометрів одна від одної, працюють над спільною книгою про поета. За учнівськими партами – кількадесят учителів з різних куточків України. До київської гімназії вони з’їхалися переймати досвід шкільної освіти через інтернет. Директор гімназії каже, вже два роки, як їхні школярі не пропускають навчання навіть під час карантину.

“У нас всі учні з 5 по 11 клас щодня отримували завдання від вчителів і зворотній зв’язок. Діти теж посилали вчителям на хмари відповіді на завдання, тести для того, щоб надолужити пропущене. Вчитель може свій конспект послати на хмару”, – пояснює директор гімназії “Оболонь” Тетяна Зубченко.

“На карантині вчитель кидав нам геометрію і він робив об’ємні зображення. Було набагато простіше розглядати фігури і з ними працювати. Коли є якісь матеріали, які можна передивитися, переглянути, то це дуже корисно”, – зізнається учениця 10 класу гімназії “Оболонь” Анастасія Шевчук.

Програмне забезпечення для шкіл безкоштовно надала одна з міжнародних ІТ-компаній. Роман – керівник цієї програми – каже, зі смартфонами, планшетами та комп’ютерами сучасні діти нерозлучні, тож і домашні завдання запропонували зробити більш “мобільними”.

school2

“Наприклад, електронний зошит, в якому є можливість розробляти домашнє завдання і робити це домашнє завдання коли завгодно дитині, тому що дитина зараз з пристроями з мобільними і вони можуть робити домашнє завдання просто ідучи додому чи спілкуючись з своїми друзями”, – наголошує керівник освітніх програм міжнародної ІТ-компанії Роман Рудюк.

Включити хмарні технології в навчальний процес безкоштовно пропонують усім школам. Достатньо лише подати заявку та озброїтись бажанням змінити консервативний підхід до освіти.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар