В Україні стартує «Фінансовий геній – 2016»

В Україні стартує унікальний освітній проект – всеукраїнська онлайн-олімпіада для випускників середніх шкіл “Фінансовий геній – 2016”. Її організаторами стали національна програма фінансової грамотності “ЮніорБанк”. Про це розповідає INFOPORTAL.


Узяти участь в олімпіаді зможе будь-який випускник загальноосвітньої школи не залежно від місця проживання та оцінок у табелі. Щоб поборотися за головний приз – 50 000 грн на навчання у виші, навіть не доведеться вставати з-за столу – перший заочний тур олімпіади проходить онлайн.

«Це унікальна олімпіада, стати учасником якої може будь-хто, – говорить Олена Бжестовська, керівник ЮніорБанку. – Володарем гранта на навчання може виявитися випускник будь-якої школи, міської чи сільської. Окрім того, всі учасники проекту отримають чудовий шанс підготуватися до вступних тестувань з економіки без залучення репетиторів».

Щоб стати учасником олімпіади, потрібно до 24 березня зареєструватися на сайті juniorbank.com.ua. Ще однією умовою участі в проекті є наявність Картки ЮНІОРА. Її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти повинні виконати завдання дистанційного туру (тести та завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи). Після складання тестів і вирішення завдань учасникам «Фінансового генія» будуть нараховуватися конкурсні бали.

Учасниками фінального туру олімпіади, що пройде наприкінці квітня в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську, стануть 20 конкурсантів, які набрали найбільше балів під час першого етапу. Серед фіналістів за підсумками вирішення практичних завдань і кейсів буде визначено переможця року, який отримає головний приз олімпіади.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар