В Китаї запускається нова МВОК-платформа

За повідомленням сайту Tech in Asia один із найпрестижніших ВНЗ Китаю в партнерстві з найбільшою компанією в сфері інтернет-продажів Alibaba створюють новий глобальний освітній ресурс.


На сервісі вже доступно 26 онлайн-курсів із найрізноманітніших напрямів. Освітні програми надано Пекінським університетом. Серед них такі теми, як музика, історія, хімія, юриспруденція, статистика та інші. В основі платформи загальноприйняті принципи МВОК, а саме можливість безкоштовного навчання, отримання платного сертифікату, нелімітована кількість слухачів на курсі та обговорення на форумі.

Поки на сайті нового проекту надані курси тільки від Пекінського університету, але про свою підтримку вже заявили ще п’ять великих ВНЗ, в числі яких Пекінський педагогічний університет, Університет Гонконгу та Національний університет Тайваню. Планується, що проект набере темп досить швидко і вже найближчим часом для користувачів буде доступно набагато більше курсів і напрямків.

Відзначимо, що МВОК на ринку інтернет-освіти в Китаї не в новинку. Велика кількість навчальних програм на Coursera за допомогою місцевих партнерів Netease і Guokr, а також інтернет-спільноти перекладачів були переведені на китайський. Засновник платформи Ендрю Нг вважає Китай другим за величиною ринком онлайн-освіти після США. Ще одна популярна МВОК-платформа edX також має китайський варіант проекту під назвою XuetangX, на якому доступно більше 400 курсів від 15 різних вищіх навчальних закладів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар