Відомий університет США розпочинає декілька онлайн-програм з інженерії

За повідомлення сайту CampusTechnology відразу три нові освітні напрямки пропонує вищий навчальний заклад міста Сіракузи. А саме: “Комп’ютерна Інженерія”, “Комп’ютерні науки” та “Кібербезпека”. Навчання буде здійснюватись за допомогою платформи 2U.


По завершенню курсу ви отримуєте диплом магістру з обраної спеціальності. Доречі, окремо по напрямку “Кібербезпека” планується ще декілька програм у найближчий час.

Сам сервіс 2U поєднує в собі хмарне навчання з підтримкою технологічних послуг, які надає університет. Це дозволяє дистанційно здійснювати підготовку та підтримку учнів (включно з аспірантами) на всіх етапах навчання. Університет Сіракуз пропонує живі класи у реальному часі та запису, досвідчений професорський склад і такі ж самі академічні критерії навчання, як і студенти на денному відділенні в самому кампусі.

“Ми вважаємо, що традиційне навчання зазнає суттєвих змін. Ось чому наш коледж створює динамічні онлайн-програми для бажаючих з усього світу”, ділиться своїми думками Тереза Дальберг, декан кафедри комп’ютерних наук, − “Наш партнер 2U надає нам унікальну та потужну дистанційну інфраструктуру для найкращої освіти. Це допомагає нам поширювати знання та залучати експертів і новаторів інформаційної галузі”.

Курс стартує у жовтні цього року. Щоб отримати більше інформації, будь ласка, відвідайте офіційний сайт програми.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар