Університет Пенсильванії вітає перших випускників докторського онлайн-ступеню

Навчальний сайт Campus Technology повідомив важливо новину − відтепер навіть найвищі навчальні ступені можна здобувати онлайн.


Перші студенти, що отримали ступінь доктора онлайн нарешті закінчили Пенсильванський університет.

“Дві студентки Дженніфер Бартон і Джекі Гордон закінчили навчання за фахом сестринської справи, ступінь, який пропонується Коледжем медсестер”, говориться у прес-релізі навчального закладу. “Вони почали свої дослідження в 2014 році, коли програма щойно стартувала”.

Обидві студентки працювали повний робочий день і, таким чином, кожна пробила собі власний шлях у житті за допомогою програми: Бартон – як медсестра практикуючого лікаря у жінок в Медичному центрі університету, де вона, до речі, ще й викладає для студентів старших курсів, Гордон – як клінічний фахівець в Інституті дослідження серця та судин.

Програма вимагає від студентів завершення на основі фактичних даних проекту, який реалізує і оцінює зміни в сестринській практиці.

Бартон провела дослідження стосовно нечемності і недбалості в догляді за хворими і виявила, що чверть нових медсестер є дійсно нечемними, а третина з них повністю залишила професію.

“Чим більше я досліджую, тим більше розумію, як це погано для нашої системи охорони здоров’я, тому що ми платимо досить високу ціну, щоб замінити людей, коли ті йдуть”, – стверджує Бартон в прес-релізі.

“Гордон віднайшла, впровадила та вдосконалила протоколи інсуліну для хворих серцево-судинними хворобами, засновані на доказах, які вона зібрала”, сказано в прес-релізі. “В рамках цього процесу вона шукала зворотний зв’язок і схвалення з боку різних зацікавлених сторін в медичному центрі, таких, наприклад, як ендокринологи та керівництво лікарні. Вона представила свій проект на Eastern Nurses Research Conference в Піттсбурзі в квітні”.

“Ступінь медсестри має важливе значення для задоволення мінливих потреб складного середовища охорони здоров’я нашої країни”, – пояснює Лорі Lовер, доцент кафедри сестринської справи і координатор програми, в підготовленій заяві. “Випускники даного ступеню є експертами на практиці, котрі підготовлені до догляду за хворими на найвищому рівні і мають навички, необхідні для того, щоб внести зміни до системи охорони здоров’я і пояснювати наукові дані на практиці для забезпечення якості результатів лікування пацієнтів”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар