Університет людей пропонує ступінь медичних досліджень майже задарма

Education Dive розповідає про нову глобальну відкриту ініціативу − можливість отримання вкрай затребуваного фаху з мінімумом витрат.


Некомерційний навчальний заклад Університет людей оголосив про запуск нової програми для здобуття ступеня молодшого спеціаліста та бакалавра в області медичних досліджень. Цей незвичайний курс створений у відповідь на масове поширення вірусу Зіка та інші глобальних загроз людству.

Програма готуватиме студентів по усьому світу до вакансій медичних працівників. Її виникнення пов’язують з нестачею кваліфікованих кадрів для поборення таких хвороб, як вірус Еболи і тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Програма коштуватиме всього $100 за кожен мінікурс. Загальна вартість об’єднаного ступеня молодшого спецаліста складе близько $2,000, а бакалавра − приблизно $4,000.

Університет має відносно невеликий бюджет, але багато волонтерів з усього світу. Хоча навчальний заклад, безумовно, забезпечує доступ до важливих спеціальностей по всьому світу, його ім’я до цих пір не отримало широкого визнання серед роботодавців.
Звичайно ж, у людей виникають багато питань стосовно якості подібної освіти, тим більш, медичної. Але значна кількість заяв на вступ підтверджує перспективність подібних методів. Все більше і більше спеціалістів з усього світу проявляють цікавість до подібних курсів саме завдяки їх гнучкості та можливості навчатися дистанційно.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар