Udacity запускає наноступінь з інженерії безпілотного автомобіля

Лідер інтернет-освіти Udacity, який пропонує онлайн-курси в галузі технологій, оголосив про плани щодо включення до навчального плану нової спеціальності, яка дозволить учасникам стати інженерами безпілотного автомобіля, інформує Education News.


Раніше наноступені компанії, як правило, зосереджувалися на фундаментальному програмуванні, включаючи створення Android-додатків. Проте, відповідно до інформації на сайті Udacity, нова навчальна програма потребуватиме рік, щоб учасники могли її закінчити. Тим часом, типова програма наноступенів займає, в середньому, лише кілька місяців.

Сайт Udacity повідомляє, що базова зарплатня для інженерів безпілотного автомобіля варіюватиметься між $66,800 і $210,000, з середнім значенням у розмірі $138,000. Він називає безпілотні автомобілі “одним з найбільш значних досягнень в сучасній історії”, яке виходитиме за рамки технологій, транспорту і міського планування, щоб вплинути на повсякденне життя окремих осіб способами, які ще тільки належить побачити.

Курс надає учасникам можливість освоїти цілий ряд технологій, необхідних для даного сектора. Це буде зроблено за допомогою інтерактивних проектів в області комп’ютерного зору, робототехніки, локалізації та планування шляху тощо.

Програма наноступенів поставляється з портфелем проектів, персоналізованим зворотнім зв’язком, форумами підтримки, а також навчальним планом, розробленим Себастіяном Траном, одим з першовідкривачів безпілотного автомобіля.

Для того, щоб взяти участь в програмі, учасники повинні мати досвід роботи з Python або аналогічними скриптовими мовами. Крім того, вони повинні мати принаймні деякий досвід роботи в області теорії ймовірності та статистики і математичного аналізу. Якщо користувачу потрібно освіжити свої навички зі статистики, Udacity може запропонувати йому даний курс.

Курсові проекти будуть представлені через GitHub. Udacity тим часом пропонує курс під назвою “Як використовувати Git і GitHub” для того, щоб отримати певні ази з цього напряму.

“Почати з основ і закінчити глибинним навчанням, комп’ютерним зором і робототехнікою – це найкращий спосіб стати інженером безпілотного автомобіля. Я надзвичайно схвильований у зв’язку із усім цим”, – говорить інтруктор курсу Девід Сільвер.

Нова програма була введена генеральним директором Udacity Себастіяном Траном, який раніше був одним із засновників безпілотного автомобіля команди Google. За даними Bloomberg, Тран в даний час відповідає за одну з компаній самостійно літаючих автомобілів Ларрі Пейджа, пише Марк Берген для Recode.

Make_Your_Self_Driving_Car_2

Програма наноступенів, запропонована Udacity, отримала високу оцінку з боку такої компанії, як Google, пише Даррелл Етерінгтон для TechCrunch.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар