Udacity запропонує програму наноступенів в Китаї

За повідомлення Education News відомий освітній провайдер оголосив про плани запуску розширеної програми ступенів, призначененої спеціально для китайських студентів.


У 2014 році Udacity оголосив про створення наноступенів, платного інтенсивного курсу з сертифікатами, що дозволяє учасникам підготуватися до роботи в технічній сфері, включаючи розробку програмного забезпечення. Компанія поширила свої пропозиції в минулому році на Індію.

Проект, який є другим великим міжнародним розширенням для запуску, локалізуватиме в Китай більшість найбільш популярних наноступенів. Курси будуть доступні на платформах iOS, Android та для розвитку машинного навчання. Місцева команда залишиться в Китаї, щоб запропонувати очні огляди і коучинг мандаринською мовою.

Тран говорить, що, хоча мільйони студентів закінчують коледжі в Китаї щороку, технічні фірми в країні постійно знаходяться в пошуку працівників з конкретними навичками, які мають відношення до новітніх технологій.

“Є багато чудових університетів, які навчають студентів великим речам, проте, на сьогоднішній день все ще існують реальні потреби, які є затребуваними”, – пояснює Тран, додаючи, що традиційна освіта має обмежені можливості щодо кількості студентів і навчання їх новітнім технологіям.

Нещодавно в країні був запущений стартап, який продовжує просувати інновації та підприємництво. Число нових підприємств в Китаї збільшилося на 21,6%, тобто, до 4,4 млн у 2015 році, в зв’язку з приблизно 12 000 нових компаній, які відкриваються кожен день.

“Китай має набагато більший ринок і швидко зростаючу економіку, з величезною кількістю талантів, які б ми хотіли навчати”, – каже Тран.

Компанія заявила, що буде працювати з китайським електронним комерційним гігантом JD.com та компанією Didi Kuadi для того, щоб створити індивідуальні курси для студентів. До Індії компанія працювала з Google. Курси тривають в цілому від шести до дев’яти місяців та коштують для китайських студентів $ 150. І навіть більше, Udacity повертатиме студентам половину суми від вартості, як тільки вони закінчать програму.

Крім того, ще 100 безкоштовних онлайн-курсів скоро стануть доступними.

Тран розповів Леєні Пао для Fortune, що запуск нової програми в Китаї зайняв близько року, так як більшість програмного забезпечення компанії необхідно було переробити, щоб те відповідало китайському ринку.

Міжнародне зростання обіцяє значні доходи; наноступені збільшують виручку компанії майже на 30% щомісяця. Як стверджує одне джерело, річна ставка доходу компанії була близька до $24 млн.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар