Udacity розробила мобільний додаток для iOS

Через кілька місяців після того, як проект Coursera повідомив про вихід мобільного додатку для iOS, один з його конкурентів Udacity також оголосив про те, що мобільне версія їхнього проекту вже доступна в AppStore.


Тепер сотні тисяч користувачів популярної МВОК-платформи Udacity зможуть вивчати вибрані курси, дивитися лекції і виконувати всілякі завдання прямо в новому додатку для iOS.

Нагадаємо, що Udacity користуються близько 1,5 мільйона студентів з усього світу. Найбільш затребуваними є курси з програмування, а також дизайну, математики, бізнесу та інших, переважно технічних, напрямків. Серед викладачів у сфері IT фахівці з Facebook, Google, MongoDB і Cloudera. Курси з програмування включають в себе не тільки базові навички, але і більш глибокі аспекти цієї області. Користувачі платформи можуть вивчати HTML, CSS, JavaScript, Java, Python і інші мови програмування. До речі, у мобільному додатку можна навіть написати код, якщо на курсі зададуть таке завдання.

Мобільний додаток Udacity дозволить користувачам МВОК навчатися в комфортній домашній обстановці, в кафе чи в парку. Натхненні успіхом додатку Udacity для Android, творці проекту абсолютно впевнені в тому, що подібний досвід навчання відмінно вписується в життя кожної сучасної людини.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар