Udacity пропонує курси за півціни

Одна з найбільш популярний освітніх онлайн-платформ Udacity готова зробити знижку в 50% для студентів, які закінчили курс і отримали “наноступінь”. Скористатися знижкою зможе кожен, хто встигне виконати програму курсу за рік.


Пропозиція зі зниженою вартістю стосується тільки тих платних курсів, за які студенти можуть отримати сертифікат Nanodegree (“наноступінь”).

Студенти, що вибрали програми Nanodegree, отримають 50% вартості курсу назад, якщо закінчать його протягом 12 місяців після реєстрації. З початку ця концепція була запропонована в якості експерименту, але у зв’язку з великою кількістю відгуків від студентів, що почали навчання, автори ідеї вирішили залишити її на постійній основі. Тепер повернення половини вартості навчання є частиною програм Nanodegree. Це відображає те, наскільки важливий авторам проекту успіх їхніх студентів.

Серед курсів, пропонованих Udacity, є програми, спрямовані на розвиток кар’єри в популярних на сьогоднішній день галузях, наприклад, онлайн-курси з комп’ютерної розробки, створені провідними фахівцями кращих технологічних компаній. Важливо, що графік студенти можуть вибирати на свій розсуд. Щомісячна плата за навчання становить 200 доларів. Творці Udacity впевнені, що зараз саме час інвестувати у власне перетворення.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар