У Сумському університету запустили перші в Україні онлайн-курси

У Сумському держуніверситеті відкрилися перші в Україні онлайн-курси, які назвали “Екзаменаріум”. Про це під час прес-конференції сказав проректор вишу Володимир Любчак, повідомляє  “Укрінформ”.


Вперше український виш відкрив свої академічні курси для вільного доступу. Усі охочі можуть отримати освіту від класичного університету на безкоштовній основі та в зручному доступі”, – заявив Любчак.

Слухачі будуть обирати не окремий курс, а весь напрям підготовки, але для кожного курсу буде видаватися сертифікат про успішне вивчення. На відміну від інших онлайн-платформ, результати навчання можуть бути зараховані майбутнім студентам СумДУ під час вступу.

На сьогодні в “Екзаменаріумі” 30 дисциплін за 5 напрямами: економіка; маркетинг; менеджмент; право; фінанси, банківська справа та страхування.

Викладачі курсів володіють технологіями онлайн-навчання, адже Сумський державний університет вже 14 років успішно навчає студентів дистанційно.

Однією з особливостей проекту є активна участь в його реалізації студентів вишу. Вже багато років студенти-програмісти беруть участь у розробці інтерактивних віртуальних тренажерів для онлайн-курсів та унікальної власної навчальної платформи.

До проекту також долучилися майбутні фахівці з реклами: придумали назву, створили логотип і дизайн сайту, просуватимуть проект у соціальних мережах.

«Запровадження проекту у форматі відкритого доступу стало можливими завдяки значному накопиченому досвіду, ґрунтовним матеріалам дистанційного навчання, що має СумДУ. Усі курси будуть супроводжуватись викладачами, і університет вкладає відповідні кошти, щоби організувати такий супровід. Це реальне навчання для будь-якої категорії користувачів», – переконаний проректор університету Володимир Любчак.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар