Творці Angry Birds відкривають “Веселу Академію”

За повідомленням ресурсу Education News фінська ігрова компанія Rovio Entertainment, яка відома серією популярних мобільних ігор Angry Birds, оголосила про початок нового освітнього стартапа під назвою “Fun Academy”.


Більша частина персоналу нової компанії складається зі спеціалістів, які свого часу працювали з “Angry Birds”. За їх словами, головна мета відтепер це “зосередитись виключно на розвитку веселощів навчання” за допомогою інтерактивних розваг.

“В нашому проекті ми продовжимо цілеспрямовано розвивати ідеї Rovio за останні 5 років в контексті дитячого навчання”, каже Санна Лукандер, колишній віце-президент відділу освіти Rovio та новий лідер “Веселої Академії”.

“Fun Academy” має ліцензію на використання бренду “сердитих пташок”, найвідомішого товарного знаку фінської компанії. Мабуть, дуже скоро ми побачимо їх у дошкільних цифрових інструментах навчання.

“Наші ігрові майданчики Angry Birds чудово зарекомендували себе у дитячих садочках Шанхаю, Ченду, Нанкіна, Сінгапура та Сейнт-Полу, штат Міннесота. Ми також підтримуємо наукове співробітництво з Університетом у Гельсінкі та Педагогічним Університетом у Пекіні. В нас ще багато сюрпризів”, продовжує Лукандер.

Додамо, що створення “Fun Academy” є частиною “фундаментальних змін” компанії Rovio, проведених у компанії після останнього раунду звільнень співробітників. Сподіваємося, що чорна смуга для розробника комп’ютерних веселощів вже позаду та напрочуд скоро ми зможемо гратися та навчатися разом із сердитими пташками і свинками.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар