Техаський університет розробив навчальну відеогру з історії мистецтв

Викладачі та студенти Техаського університету створили відеогру, яка стала чудовим доповненням до курсу з історії мистецтва на рівні коледжу, розповідає Campus Technology.


Студенти і викладачі з університетської лабораторії Learning Interactive Visualizations Experience вигадали гру і почали її розвиток під керівництвом Андре Томаса, викладача кафедри візуалізації Техаського університету. Після того, як гра була протестована, Triseum, компанія з розвитку ігор, на чолі з Томасом підготували також гру і для інших університетів. Triseum надає роботу нинішнім студентам і випускникам кафедри візуалізації.

Гра під назвою “ARTé: Mecenas” спрямована на навчання взаємозв’язку місцевої та міжнародної економіки в Італії епохи Відродження і його впливу на мистецтво і меценатство, згідно з інформацією на сайті Triseum.

Студенти беруть на себе роль члена родини Медічі, яка справила великий вплив на розвиток мистецтва епохи Відродження. Мета гри полягає в тому, щоб створювати і підтримувати фінансову імперію, “підняти” характер гравця до рівня впливового покровителя мистецтв і випробувати політичні, соціальні та економічні фактори, які формували тодішню епоху.

ARTé: Mecenas є першою в плановому наборі з ігор Triseum. Компанія на даний момент розробляє ще одну гру під назвою “Variant”, яка призначена для перетворення абстрактних обчислювальних понять в конкретний ігровий досвід для студентів коледжу.

Детальну інформацію про ARTé: Mecenas та Variant можна отримати за цим посиланням.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар