TANZ eCampus − бізнес-освіта онлайн з Нової Зеландії

За повідомленням Education News Інститут Ара у Кантербері разом з іншими навчальними закладами Нової Зеландії створив нову платформу онлайн-навчання під назвою “TANZ eCampus”. Вона призначена для всіх, хто прагне покращити ведення свого бізнесу.


Студенти матимуть змогу отримати доступ до більш ніж 40 курсів, більшість з яких зосереджені на потреби сучасної економіки і пов’язану з цим кваліфікацію. Нові курси будуть доступні в найближчому майбутньому.

Ось що розповідає з цього приводу генеральний директор Інституту Кей Гайлз:

“Послуги, що надаються TANZ eCampus гарантують, що студенти отримують такий же рівень підтримки, як і під час денного навчання в університетському містечку. Таким чином, eCampus не тільки поліпшує доступ, а й підвищує ймовірність успішного завершення курсів для учнів, що навчаються дистанційно”.

Навчальні заклади, які беруть участь в програмі TANZ eCampus, включають Інститут Ара в Кантербері, Політехнічний інститут Отаго, Коледж універсального навчання, Технологічний інститут імені Нельсона Марлбороу та Східний технологічний інститут.

Dollarphotoclub_61763942-1772x1181

Усі кваліфікації, які отримуватимуть студенти, будуть відзначені одним з цих університетів-партнерів, а також будуть визнаватися Новозеландською Комісією Кваліфікацій так само, як і будь-який інший університетський ступінь. Цікавий факт: якщо в учнів є бажання, то вони також можуть бути присутніми на випускній церемонії будь-якого з цих інститутів.

Доступні теми на даний момент включають в себе курси з роздрібної торгівлі, бізнесу, управління проектами та прикладного управління та скорочені програми з цифрової фотографії і графічного дизайну. Учні можуть отримати дві кваліфікації: Новозеландський диплом в області бізнес-лідерства і Новозеландський сертифікат в обраній бізнес-галузі.

За словами виконавчого директора TANZ eCampus Памели Сімпсон, платформа і її зміст призначені спеціально для задоволення потреб працюючих учнів, які бажають розширити свої здібності або отримати нові навички:

“З новим рівнем курсів, пов’язаних з бізнесом та доступних в Інтернеті через портал TANZ eCampus, учні отримують змогу побачити реальну вигоду в якості гнучкого і сприятливого онлайнового середовища”.

Сімпсон також пояснила, як саме платформа допомогає студентам досягти успіху, і як вона відрізняється від читання інформації на веб-сторінці та перегляду відео. Секрет полягає у взаємодії з освітніми фахівцями з технічної підтримки. Студентам надається персональний радник, котрий допомогатиме їм у загальних питаннях, які можуть вплинути на завершення програми або ступеня, і посередник для відстеження успіху в кожному окремому курсі.

Детальну інформацію можна знайти за цим посиланням.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар