Сучасні технології на службі суспільства

“Заплати $320 або ми викликаємо поліцію” − ця фраза є справжнім девізом спеціальної програм, створеної Організацією коригуючої освіти (Corrective Education Company), яка допомогає людям, використовуючи МВОК.


Вже чотири роки цей проект пропонує свої послуги різним за величиною магазинам в декількох містах Сполучених Штатів. Проект спрямований на реабілітацію людей, помічених у крадіжці. Їм пропонують два варіанти того, що їх чекає у зв’язку з крадіжкою: відправитися в поліцейську ділянку або пройти спеціальний онлайн-курс, завдяки якому вони зрозуміють, як погано красти.

Виправна програма підготовлена ​​клінічним психологом з Остіна, штат Техас, і адаптована засновниками проекту, які є випускниками бізнес-школи Гарварда. Щоб пройти весь курс, “студентам” доведеться витратити всього 6-8 годин, а коштувати це буде 320 доларів. До оплати приймаються кредитні карти, електронні чеки та грошові перекази.

Разом з тим, творці проекту пропонують стипендії для людей, що живуть за межею бідності, хоча вони також стверджують, що 85% злочинців все ж готові заплатити цю суму.

Головною умовою проходження програми можна вважати необхідність зробити це протягом 90 днів після інциденту. За останні чотири роки близько 20,000 чоловік зіткнулися з дилемою: 320 доларів за курси або в’язниця, і вибрали онлайн-курс. Проект CEC продовжує спостерігати за колишніми студентами і після того, як вони закінчать курс. Згідно з їх статистикою, менше 1% слухачів спеціального курсу звинувачувалися у майбутньому в якихось злочинах.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар