Смітсонівський інститут запускає віртуальну навчальну лабораторію

Мистецьке Інтернет-видання “ArtDaily” розповідає як надбання людства стають доступними для кожного школяра.


Смітсонівський центр навчання та цифрових Технологій нещодавно презентував освітню лабораторію, чудові інструменти, які дозволяють кожному знаходити, налаштовувати і обмінюватися цифровими музейними матеріалами з іншими в режимі онлайн. Користувачам буде запропоновано безкоштовний доступ до більш ніж мільйону різноманітних ресурсів разом із простим у використанні інтерфейсом.

Багато з функцій сайту призначені для задоволення потреб викладачів і студентів в шкільних класах, університетах та інших змішаних середовищ навчання. Користувачі створюють та публікують свої дослідження та відгуки. За рахунок цієї соціальної взаємодії середовище перетворюється на джерело знань для суспільства.

“Не кожен може дістатися нашого інституту, проте, вони можуть відвідати лабораторію навчання, щоб надихнути і розробити свій власний цифровий досвід навчання”, – говорить Стефані Норбі, директор центру. “Вчителі можуть використовувати надійні, достовірні ресурси та інтерактивні інструменти, щоб зробити уроки більш актуальними і привабливими для учнів, і, так би мовити, йти у ногу зі стандартами навчальними програмами та зміцнювати навички мислення вищого порядку”.

Запуск потребує місяців бета-тестування і пробних уроків в класі. Першими з навчальним центром ознакомляться 42 приміські шкільні округи в Пенсільванії і державні школи Піттсбурга.

“Сайт не лише дозволяє вчителям налаштовувати ресурси, він також дає змогу студентам робити їх особистими”, –  розповідає Том Грей, вихователь з середньої школи Шейлер в місті Гленшау, штат Пенсільванія. “Як правило, галасливі класи є ознакою присутності студентів, які постійно відволікаються або погано себе поводять. У нас був теж досить гучний шум в класах, але це все тому, що студенти були зайнятими обговореннями дискусій під час відкриття нової лабораторії. Наші учні, що знаходились у так званій “групі ризику” були одними з найбільш зайнятих та дійсно отримали нові цікаві знання”.

Smithsonians_Open_for_the_World_2

Школяри можуть легко знайти щось цікаве в різних дисциплінах через візуальні дослідження картин, артефактів і зразків, аудіо- і відеозаписів і сотень зразкових колекцій навчання, створених персоналом Смітсонівського музею зі всієї країни. Інструменти веб-сайту дозволяють викладачам організувати ресурси, які вони знаходять і перетворювати їх зі своїх власних матеріалів або сторонніх сайтів в колекції. Також вони можуть налаштовувати і збільшувати ресурси з додатковими примітками і тегами, вікторинами, завданнями та іншими інтерактивними навчальними заходами. Педагоги та учні можуть обмежити доступ до своїх робіт, зробити їх приватними або поділитися своїми творіннями з колегами.

“Є безліч різних способів, як саме ви можете використовувати лабораторію навчання у класі, і те, що я можу легко адаптувати навчальну діяльність, створену іншими вчителями, щоб та відповідала моїм власним потребам – це дійсно безцінно”, – говорить Джейн Джойс, вчитель середньої школи Мун. “Це допомогло моїм учням і мені особисто почати мислити креативно”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар