Шкільна освіта відтепер на Windows 10

Як повідомляє Education News, Microsoft оголосила про запуск освіти Windows 10 та Windows 10 Pro, спеціально розроблених для особливих потреб учбових закладів. Технологічний гігант прагне надати користувачам ще більше нових можливостей.


Основною відмінністю є включення функцій, орієнтованих на освіту, які роблять продукт більш доступним для викладачів і студентів, пише Ніколь Горман з Education World. Наприклад, “Set Up Schools PC” – це порівняно нова функція, яка дозволяє викладачам створювати спільні пристрої в своїх класах всього за три швидких кроки.

“Складіть тест” – це ще одна нова функція, яка забезпечує стандартизоване тестування для класної кімнати або цілого закладу. Усі функції, згадані вище, плюс ще кілька, є частиною плану Microsoft щодо зміни класів 21-го століття.

Освіта Windows 10 Pro – це нова версія, заснована на комерційній Pro версії. Що стосується самої освіти, то вона побудована на версії Windows Enterprise. Пристрої, придбані зі знижкою від партнерів OEM отримають врсію Windows 10 Pro автоматично.

Microsoft відзначає, що клієнти, які вже придбали Windows 10 зможуть налаштувати свою операційну систему та мати ті ж можливості і налаштування, що й користувачі Windows 10 Pro. Проте, це може зажадати деякої додаткової роботи, говориться в повідомленні компанії.

Згідно з Microsoft, установи повинні мати певні рівні управління операційною системою, пише Мері Джо Фолі з ZDNet. Таким чином, це надає безліч інструментів контролю за управлінням, а також автоматично деякі освітні конкретні параметри. Ці налаштування призначені для відключення порад, підказок, рекомендацій та довідкового центру. Крім того, Microsoft не показуватиме жодних пропозицій додатків в меню Пуск, зазначає Саймон Шарвуд з Register.

Повністю обладнана усіма налаштуваннями за замовчуванням, вона також включає в себе можливість видалення Cortana, голосового помічника Microsoft. Анмол Сачдева з Tech Portal відзначає: “Представник Microsoft говорить, що головна мета Cortana повинна полягати у захисті студентів від потенційно небажаного, а іноді і недоречного контенту в Інтернеті”.

Windows_10_for_School_2

“Anniversary Update Windows 10 буде запущений 2 серпня та надійде разом з довгим списком давно очікуваних поліпшень, включаючи підтримку розширення в браузері і закінчуючи Windows Ink, функції, яка дозволяє клієнтам використовувати операційну систему за допомогою олівця”, пише Богдан Попа з Softpedia.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар