Щоб навчити дітей програмуванню Apple запускає Swift Playground

TechCrunch розповідає про проект Swift Playground для іPad від всесвітньо відомої компанії з Купертіно. Від допоможе підліткам навчитися мові програмування мовою Swift.


Коли ви вперше відкриваєте Swift Playground, вам надається набір базових уроків програмування, оформлених у вигляді змагань. Інтерфейс подібний Codecademy, але більш яскравий і містить більше картинок, що досить розумно, враховуючи, що цільова аудиторія – діти.

Для того, щоб полегшити програмування на iPad, Apple використовує спеціальну клавіатуру з рядом ярликів та інших функцій, які спрощують введення коду.

Swift – це нова мова програмування, представлена Apple (на даний момент з відкритим кодом), тому, відповідно, компанія повинна мотивувати людей вивчати її. І чим раніше останні освоять Swift, тим краще для Apple. Swift Playground явно не призначений для досвідчених програмістів, які вирішили вивчити мову програмування від Apple, проте, він розрахований на дітей, які хочуть дізнатися ази програмування.

Такі сервіси навчання програмуванню, побудовані на базі уроків можуть бути корисні на початкових стадіях, але в кінцевому підсумку проектний підхід до навчання працює значно краще, ніж просто навчання за допомогою уроків.

Swift Playground, до речі, спочатку був лише проектом, націленим на навчання дітей програмуванню. Він був початий Стефаном Місшуком в 2014 році, коли мова програмування Swift була щойно представлена. Наскільки можна судити, ці два проекти ніяк не пов’язані між собою, але цікавим є те, що Apple використовує те ж саме ім’я.

Версія для розробників буде запущена 14 червня, а фінальний варіант програми буде поставлятися безкоштовно з новою iOS 10.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар