Ще одній великій компанії більше не потрібні дипломи

Всесвітньо відоме видавництво Penguin Random House UK пояснює, що цей крок зроблено з метою залучити “більш різноманітних кандидатів” для пошуку майбутніх співробітників.


Відтепер всім, хто бажає працювати у компанії, буде приділено увагу та надано всі необхідні можливості, щоб продемонструвати свій потенціал, незалежно від навчальної кваліфікації.

Ніл Моррісон, директор з персоналу компанії, розповідає, що внутрішні дослідження не демонструють доказів між наявністю вченого ступеня і поточними результатами у роботі. Також він додає, що у видавництві працює багато яскравих і талановитих співробітників, які ніколи не навчалися у кращих університетах світу:

“Ми бажаємо залучити ефективних співробітників, щоб допомагати їм рости та формувати майбутній успіх нашої компанії незалежно від походження − це означає, що ми повинні думати та діяти по-іншому. Якщо ви талановиті − ви нам потрібні. Саме це і є відправною точкою для нашої нової політики. Сподіваємося, що тепер ми станемо більш помітні для найкращих претендентів по всій Великобританії.

Ми вважаємо, що саме завдяки цьому ми зможемо публікувати найкращі книжки для майбутніх поколінь читачів по всьому світу. Як ніколи зараз потрібні люди з різних верств населення, з різними точками зору, які відображають сучасне суспільство”.

Penguin Random House UK наполягає, що цей крок не призначений для того, щоб відмовити молодь від навчання у вищих навчальних закладах. Це досі надзвичайно важливо і буде лише додатковою перевагою. Також у заяві зазначається, що деякі конкретні спеціалізації вимагатимуть спеціальної освітньої кваліфікації, як і раніше.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар