Ще більше науки… в режимі онлайн

Education News інформують, що платформа Coursera разом з Іллінойським університетом в Урбана-Шампейн оголосили про запуск магістерського ступеня професійно-наукових даних.


Університет штату Іллінойс, чия випускна програма з інформатики одна з найкращих в країні, надаватиме доступ до свого курсу науково-навчальних даних лише за частину від своєї реальної вартості.

“Загальна вартість програми магістра комп’ютерних наук не перевищуватиме $20,000, і запис на участь вже відкритий”, – пише Беккі Сміт з PIE News.

Перша група кількістю у 150 учнів почне заняття вже в серпні. Курс розроблений таким чином, щоб учасники могли закінчити його протягом року або більш тривалого періоду, якщо студент має сім’ю або працює.

За останні роки наука про дані перетворилася в одну із найбільш затребуваних і високооплачуваних професій у Сполучених Штатах. Тим не менш, існує всього декілька престижних програм аспірантури в національному масштабі, котрі розроблені спеціально для вчених з цієї спеціальності. Спільна програма платформи Coursera і Університету штату Іллінойс заповнює цю прогалину, заново створюючи освіту високого рівня.

Coursera пропонує програму за допомогою серії курсів, доступних в Інтернеті. Зацікавлені кандидати мають можливість спробувати її, безкоштовно відвідавши деякі класи і отримавши сертифікати. Потім, якщо користувачам сподобається, вони зможуть перейти до повної версії курсу і мати безпосередній контакт з членами викладацького складу вищих навчальних закладів.

“Таким чином, заявники не повинні купувати повну версію на самому початку”, – зазначає Емі Х. Вонг з Quartz.

Дафна Коллер, президент і співзасновник Coursera, розповідає eCampus News, що програма допоможе студентам отримати деякі з “найбільш затребуваних навичок для створення власної кар’єри”. За словами генерального директора Coursera, Ріка Левіна, платні курси з отримання ступеня надали значні можливості для зростання як самої платформи, так і її академічних партнерів:

“Ви побачите, що програми з отримання ступеня-онлайн, які ми пропонуємо, стануть дійсно значущим фактором у професійній освіті, оскільки вони значно розширять коло студентів, котрі хочуть їх отримати”.

Ступінь MCS-DS є доступною програмою, призначеною для надання досвіду студентам в чотирьох основних областях інформатики: візуалізації даних, машинного навчання, інтелектуального аналізу даних і хмарних обчислень. Разом з Департаментом статистики університету і школи, програма також надає учасникам цінні навички в галузі статистики та інформатики.

Як говориться в офіційному прес-релізі, ступінь MCS-DS виходить далеко за рамки попередньо записаних лекцій в класі. Кожен учасник, зареєстрований на Coursera, матиме доступ до усіх курсів, в тому числі уроків, позакласних заходів та проектів, здійснюваних всесвітньо відомим факультетом Іллінойського університету, по закіченню яких він отримає ступінь.
Зареєстровані учасники повинні успішно пройти ряд додаткових тестів та матимуть допомогу, зворотний зв’язок і підтримку з боку співробітників університету. Курси пропонують учням гнучкий графік, щоб ті могли закінчити курсову роботу у будь-який зручний для них термін та отримати визнаний сертифікат по закінченню.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар