Себастіян Тран залишає пост генерального директора Udacity

WASHINGTON - NOVEMBER 28: Sebastian Thrun speaks after receiving Smithsonian Magazine's first annual American Ingenuity Award for education on November 28, 2012 in Washington, DC. The awards honor nine groundbreaking individuals in technology, performing and visual arts, natural and physical sciences, education, historical scholarship, social progress, and youth achievement. (Photo by Brendan Hoffman/Getty Images for Smithsonian Magazine)

Ресурс EdSurge нещодавно розповів про важливі зміни в діяльності відомого сервісу для професійого навчання.


Себастіян Тран, генеральний директор МВОК-провайдера Udacity, йде у відставку.

Tран буде продовжувати працювати повний робочий день в якості президента і голови Udacity, але він пише, що ці зміни дозволять йому зосередитися на русі вперед:

“Це дасть мені можливість сконцентрувати свою увагу на тому, що я найбільше полюбляю – на інноваціях”.

Він також висуває на перший план деякі з останніх досягнень Udacity, в тому числі запуск Udacity Connect минулого тижня, платформи, призначеної для студентів, щоб організовувати зустрічі одне з одним.

Як було оголошено 22 квітня на блозі Udacity, Вішал Махіджані стане новим гендиректором.

Махіджані приєднався до Udacity три роки тому в якості головного операційного директора. У нього багатий досвід роботи в будівельних підприємствах: кілька керівних посад, в тому числі головний операційний директор, старший віце-президент і т.д.

New_Face_of_Udacity_2

Вже у найближчий час ми опублікуємо головні підсумки діяльності Себастіяна Трана на посту генерального директора навчального сервісу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар