Програмне забезпечення DreamBox значно покращує математичні навички

Дослідники Гарвардського університеті випустив звіт, який демонструє, що інтелектуальні адаптивні технології навчання з математики можуть поліпшити студентські досягнення, розповідає Education News.


Інтелектуальна платформа DreamBox, а саме, її курс з математики з індивідуальною програмою, заснований на рівні профпридатності учня, покращів математичні показники студентів на 4%. Ці успіхи були досягнуті вже після чотирнадцятої години використання DreamBox.

“Технологія і навчальний план DreamBox були сформовані напротязі десятиліть дослідженнями про природу дитячого розвитку і математичну логіку”, – говорить Джессі Вуллі-Вілсон, виконавчий директор DreamBox Learning.

“Ці результати дозволяють припустити, що студенти, які використовують DreamBox протягом години щотижня, можуть покращити ті навички, які широко використовуватимуться в їх майбутній галузі. Новий звіт з Гарвардського центру досліджень підтверджує ефективність підходу DreamBox”.

У звіті було досліджено 3000 школярів 3-5 класів в двох різних шкільних округах: в Каліфорнії та Меріленді. Ці групи складалися з культурно і економічно різних студентів, що роблять результати дослідження більш авторитетними.

DreamBox Learning була заснована в 2006 році в Бельв’ю, штат Вашингтон. Відтоді навчальна платформа компанії виграла 40 кращих нагород в галузі освіти і технологій Вона використовується в усіх 50 штатах і Канаді. Технологія DreamBox охоплює кожне рішення, яке приймає студент і регулює шлях його навчання. Кожен з освітніх маршрутів, що надаються студентам є шляхом з урахуванням його індивідуальних потреб. Програма рекомендує учневі займатися протягом 60-90 хвилин щотижня для найбільш ефективних результатів.

“Ми докладаємо значних зусиль для успіху кожного студента і прагнемо постійно вивчати ефективність DreamBox з точки зору її впливу на окремого учня”, – говорить доктор Тім Хадсон, віце-президент з навчання DreamBox Learning. “Ми пишаємося, бачачи переконливі результати вже в початкових класах”.

DreamBox дозволяє школярам отримати глиинне розуміння математичних понять і закладає міцний фундамент математичного мислення, який буде служити їм пізніше в їх академічній кар’єрі. Замість цифрових підручників технологія навчання дозволяє студентам займатися математикою та сприяє більш глибокому навчанню.

Дослідження DreamBox Learning Гарвардського університету можна знайти за цим посиланням.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар