Президент Coursera: “Відтепер доведеться вчитися все життя”

В інтервь’ю для відомого підкасту Дафна Коллер підкреслила важливі зміни, які зараз відбуваються у сфері освіти, розповідає Education News.


У новому епізоді Recode Decode президент та співзасновник Coursera Дафни Коллер припустила, що для сучасної цифрової економіки недостатньо мати лише класичний диплом з коледжу, а потрібно набувати нових знань упродовж усього життя.

“Знання та навички, які ви отримали у коледжі 15 років тому, не будуть актуальними для вашої наступної роботи,” − вважає Коллер. “Покоління двотисячних змінює місце роботи у середньому раз на три роки. Кожна наступна спеціальність буде потребувати значно інших навичок, ніж попередня.”

Додатково вона відмітила, що Coursera не є установою, яка надасть студентам потрібні знання. Але додаток співпрацює зі 100 коледжами та університетами, щоб запропонувати усім бажаючим спеціальні курси. Абітурієнти мають можливість переглянути різноманітні відео та обговорення з курсів безкоштовно та за окрему плату отримати відповідну ступінь та сертифікат, повідомляє Ерік Джонсон у Recode.

Коллер запевнила, що даний онлайн-сервіс допомагає освітнім установам-партнерам, втягнути більшу кількість студентів та уберегти їх від неякісних безкоштовних ресурсів інформації, яких так багато в мережі Інтернет. Вона додала, що мета компанії збільшити можливості студентів та надати студентам будь-якого віку шанс здобути нових навичок.

З моменту запуску у 2012 році сервіс Coursera отримав близько $150 мільйонів внесків та має 145 партнерів з шести континентів, серед яких Національний Історичний Американський Музей, Університет Браун, Женевський університет та Единбурзький університет.

Дафна розповідає, що компанія насилу вмовила університети до співпраці, бо вони завжди працювали у звичний їм традиційний спосіб, і було складно переконати їх діяти по-іншому.

“Дехто зрозумів, що в сучасному цифровому світі відбулися великі зміни, які сильно вплинули на освіту та навчання. В решті решт ми вирішили, що повинні бути серед перших, хто запровадить нові технології.”

За даними Коллер близько 20 мільйонів студентів зареєстровані на Coursera. 60% з них віком від 20 до 35 років. Вони використовують сервіс, щоб покращити свох навички та стати більш бажаними для работодавців. В останній час компанія помітила збільшення кількості студентів, бажаючих вивчити орієнтоване програмування та бізнес-аналитику.

Коллер вважає, що соціальні навички, яким зараз не приділяють уваги, також важливі, тому що світ постійно змінюється і ті знання, яких вимагає ринок праці зараз, стануть зовсім непотрібними у майбутньому. Проте здатність сформулювати проблему, працювати в команді, бути відповідальним та гнучким – будуть завжди в пошані у работодавців.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар