Північно-Західний університет США розробляє нову платформу цифрового навчання

Як повідомляє Campus Technology один з найвідоміших навчальних закладів Північної Америки нещодавно презентував свій ресурс для дистанційної освіти


Північно-Західний університет в штаті Іллінойс запустив новий веб-сайт цифрового навчання, щоб продемонструвати інноваційні і змішані практики онлайн-навчання кампуса факультету і надати інформацію для тих, хто хоче реалізувати себе у цифровому навчанні.

“Основною метою нового сайту є надання можливості зазирнути в те, що відбувається всередині класу Північно-Західного університету та допомогти об’єднати точки між різними інноваціями в викладанні і навчанні”, – було заявлено у прес-релізі від університету.

Сайт являє собою проект партнерства між Office of the Provost and Northwestern Information Technology, за участю інших університетських відділень, адміністрації та професорсько-викладацького складу. Люди створили цей сайт в надії на те, що викладачі з Північно-Західного університету та інших навчальних закладів знайдуть там інформацію щодо цифрового навчання разом з прикладами передового досвіду.

Ресурси, доступні на сайті цифрового навчання, включають в себе:

  1. інформацію про початок роботи з навчанням онлайн та змішаним навчанням;
  2. навчальні заходи з конкретних тем, пов’язаних з електронним навчанням;
  3. інформацію щодо активного навчання на території кампусу;
  4. інформацію про оцінки знань студентів;
  5. посилання на масові відкриті онлайн-курси університету (МВОК);
  6. можливості пропонувати нові МВОК за допомогою Coursera або Canvas;
  7. інформацію щодо навчальної аналітики;
  8. приклади передового досвіду цифрового навчання в університетському містечку.

“Ми сподіваємося, що цей сайт надихатиме викладачів дізнаватися більше про цифрове навчання і продовжувати мислити творчо про те, як технології можуть допомогти їм”, – говорить Маріанна Кепка, помічник проректора з академічної адміністрації та старший директор Office of Change Management в своєму прес-релізі.

Новий сайт цифрового навчання можна знайти за цим посиланням.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар