Перший в світі онлайн-курс про 3D-друк

Нещодавно Class Central розповів про появу нової освітньої програми, присвяченій одній з найактуальних тем сьогодення. Час і вам дізнатися про 3D-принтери.


3D-друк стає надзвичайно популярним. Технології швидко розвиваються, витрати стають меншими, а розробники програмного забезпечення створюють чудові веб-додатки. Нова спеціалізація від Coursera “3D-друк”, яка складається з чотирьох курсів та дипломного проекту, розпочата Університетом штату Іллінойс. Вона викладатися виключно досвідченими практиками Autodesk і Ultimaker.

Перший курс “Революція 3D-друку” викладається доктором Аріком Ріндфляйшем, який є професором маркетингу в Університеті штату Іллінойс і виконавчим директором MakerLab.

Всього кілька років тому більшість додатків для 3D-друку були створені для виготовлення прототипів. “Тепер все навпаки”, – говорить Ріндфляйш. Те, що ціни на друк впали, безумовно, допомогло. На його думку, в світі існує півмільйона 3D-принтерів, і більше 50% з них коштуютьв $2,500 або менше.

“Ціни повинні ще більше зменшитися протягом найближчих декількох років”, – передбачає професор.

Але головна причина того, що 3D-друк використовується все більше і більше для створення справжніх продуктів полягає в розвитку технологій. “Основним типом технологій 3D-друку є моделювання плавленням, що дозволяє людям створювати елементи, котрі є дешевшими за придбаний в магазині продукт”, – запевняє доктор Ріндфляйш. Це лише одне з багатьох досягнень в області матеріалів і методів, які будуть обговорюватися під час курсу.

За допомогою таких технологій ми можемо змінити світ. Це переверне економіку виробництва з ніг на голову. Для того, щоб стати частиною цієї революції, або мати більше інформації про це, швидше реєструйтеся на безкоштовний 2-тижневий курс доктора Ріндфляйша, що носить назву “Революція 3D-друку”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар