Перекладачі всього світу об’єднуються в Глобальному перекладацькому співтоваристві від Coursera

Згідно офіційної інформації Coursera розпочинає новий проект для перекладачів “Global Translator Community”.


Ідея створення проекту була викликана тим, що більшість курсів, які надаються Coursera, доступні тільки користувачам, які володіють англійською мовою. За словами творців платформи прохання перевести матеріали на різні мови надходять від користувачів найбільш часто.

“Global Translator Community” − це спеціальна технологічна платформа, що об’єднує волонтерів та партнерські організації, які займаються перекладом і підготовкою субтитрів для розміщених на платформі курсів.

Читачам нашого сайту буде особливо корисна інформація щодо відкриття одного з таких представництв у Росії. В проекті від ABBYY і Digital October можуть прийняти участь всі, кому не байдужі знання, наука, освіта та їх доступність. В основі їх розробки лежить хмарна система нового покоління SmartCat, яка призначена для автоматизації перекладу. Крім того, завдяки розширенню LingvoPro, на платформі є можливість працювати з термінологією.

Взяти участі у проекті може кожен бажаючий користувач зі знанням англійської та російської мов. Вже у наявності список курсів, які доступні для перекладу зараз, а також коротке навчальне відео. Доступ до цих даних волонтери отримують після реєстрації. Ніяких тестів на перевірку рівня володіння мовою здавати не потрібно, але бажано, щоб він був високим.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар