Освітню версію “Minecraft” ми побачимо вже у травні

На TechCrunch з’явилася нова інформація стосовно релізу навчального різновиду культової комп’ютерної гри.


Нещодавно Microsoft оголосила про поширення своїх інвестицій в Minecraft, популярну гру, яку вона придбала за $ 2,5 млрд в 2014 році, плануючи створити геть нову версію, яка дозволить викладачам цілеспрямовано використовувати іграшку в шкільному класі. Видання буде доступне в бета-форматі починаючи з травня.

Компанія планує запустити бета-програму в більш ніж 100 школах в 30 країнах світу, які матимуть можливість перевірити програмне забезпечення для своїх учнів. Навчальні закладі забезпечать Microsoft перший зворотний зв’язок, який дозволить оперативно вносити свої покращення.

У червні розробник розпочне програму “раннього доступу”, яка дозволить викладачам скачати освітнє видання “Minecraft” абсолютно безкоштовно, знову ж таки, в обмін на свої відгуки. Програмне забезпечення буде доступне 11 мовами і в 41 країні світу. Програма триватиме протягом усього літа, в той час як Microsoft зі своєю командою професіоналів будуть писати плани уроків, поширювати ідеї щодо навчальної діяльності, а також створювати багаторазові проекти.

“Коли програма раннього доступу розпочне свою роботу, ліцензії освітнього видання стануть доступними для придбання”, –  стверджують представники компанії.

“Школи або райони, що склали угоду з Microsoft, будуть мати можливість додавати  освітнє видання “Minecraft” до своїх вже діючих ліцензій”, – говорить FAQ. У той же час, викладачі також зможуть придбати ліцензії онлайн через Інтернет. Корпоративні ліцензії для великих установ також будуть доступні. Додаткові відомості з’являться трохи пізніше.

Компанія також зазначила, що перший реліз освітнього видання буде працювати на останніх версіях Windows 10 і Mac OS X El Capitan. Вчителі та студенти повинні будуть підписатися на безкоштовний аккаунт Office 365 Education, використовуючи свою шкільну або районну електронну пошту.

Як ви пам’ятаєте, класна версія дуже схожа на навчальну гру під назвою Teacher Gaming LLC, виробник якої створив MinecraftEdu, гру, орієнтовану на вчителів. Вона включала в себе бібліотеку з планами уроків, які допомогли викладачам використовувати Minecraft, щоб надати студентам знання в таких галузях як наука, технології, інженерія, математика, історія, мова та мистецтво.

Інвестування в розширення Minecraft в класі відбувається в той час, коли багато шкіл вже використовують гру як частину своєї навчальної програми.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар