Обрано нового голову онлайн-платформи Coursera

Сайт Йельського університету повідомляє, що через рік після залишення посади президента цього навчального закладу, Річард Левін був обраний головою популярної платформи для онлайн-освіти Coursera.


За словами співзасновника проекту Дафни Коллер авторитет Річарда Левіна в академічному середовищі дуже багато значить для всієї масової онлайн-освіти. Вона вважає, що залучення фахівця такого рівня остаточно дає зрозуміти, що МВОК-культура не збирається і ніколи не збиралася витісняти університети з освітнього ринку.

Співзасновники Coursera вважають, що ділова хватка і ентузіазм Річарда Левіна допоможуть їх компанії досягти своєї кінцевої мети − змінити світ за допомогою освіти. В останні роки Coursera розробила план впровадження нових освітніх тенденцій з метою популяризації культури видаленого навчання. Дафна Коллер також сподівається, що залучення до проекту Річарда Левіна дозволить об’єднати все наукове співтовариство, бізнес і промисловість, а також покращити і без того міцні відносини Coursera та Єльського університету.

Колеги Річарда Левіна по Йельському університету вважають, що він стане гідним лідером Coursera, бо добре обізнаний у галузі інтернет-освіти і думає про майбутнє вищої освіти у глобальному сенсі. На посту президента Йельського університета Левін активно працював у напрямку розширення міжнародних зв’язків за рахунок інтернет-ресурсів, що істотно розширює потенціал ринку для МВОК-платформ.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар