Новий портал професійної онлайн-освіти розпочав свою работу

Відтепер компанія Kira Talent пропонуватиме безкоштовні курси, які допоможуть работодавцям наймати найкращих спеціалістів, розповідає сайт Campus Technology.


Портал, що носить назву Kira University, пропонує спеціальний 4-тижневий курс “The Master of Business School Admissions” включає в себе щотижневі уроки від провідних експертів LinkedIn, Hootsuite, Університету штату Мічиган, Школи менеджменту Ротмана в Університеті Торонто та інших. Навчання розпочалося 31 березня 2016 року, уроки відправляються учасникам відразу по електронній пошті.

Програма “The Master of Business School Admissions” включає в себе уроки з тем:

  1. Думати як маркетолог.
  2. Головні зміни процесу найму.
  3. З персоналом на зв’язку.
  4. Поліпшення взаємин у колективі.

Кіра Talent запустила свою відео-платформу Kira Academic в 2014 році. За даними компанії, вона спирається на свій досвід роботи з Kira Talent та планує розвивати свої курси й надалі.

“Наша команда співпрацювала зі школами по всьому світу напротязі багатьох років, щоб впровадити свою платформу в процеси приймальних комісій”, – говорить  у своїй заяві Крейг Моранц, генеральний директор Kira. “При цьому, ми спостерігали, які моделі працюють, а які ні, і ми готові поділитися нашими спостереженнями з професіоналами, що беруть участь у програмі”.

У той час як курси розроблені, щоб допомогти відділам приймальної комісії, Моранц вважає, що в кінцевому рахунку вони будуть задовольняти потреби студентів також. “Намагачись отримати більш ефективні способи аналізу і оцінки кандидатів, школи уживають заходів щодо забезпечення більш прозорого і цілісного підходу”, – пояснює він в прес-релізі. “Це допоможе обрати саме тих студентів, котрі якнайкраще підходять для їх унікальних програм і навпаки”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар