Нові шляхи до успішної кар’єри від Fuel Education

Освітній сайт Education News розповідає про цікавий спосіб поліпшення сучасних бізнес-навичок.


Отже, навчальний ресурс Fuel Education впроваджує інноваційні методи отримання навичок, необхідних для будування сучасної кар’єри. Вони поєднують в собі як онлайн-програму, так і навчання у реальному класі.

Програма включає в себе чотири етапи, серед яких управління бізнесом, наука про здоров’я, інформаційні технології та виробництво. Педагогічні концепції чотирьох “шляхів до кар’єри” включені в кожен етап. Вони дозволяють учням пізнати навички, необхідні для успішного завершення курсу та отримання визнаних сертифікатів в окремих галузях, в тому числі A*S*K та Microsoft Office, сертифікований помічник для медсестер і фармацевтів, CompTIA та Adobe, NIMS Computer Numerical Control Machine Operator Certification і MSSC Certified Production Technician Certification.

Крім того, студенти готуються до ACT National Career Readiness Certification та отримують підтримку при сдачі екзаменів Національного тесту компетенцій.

“Надання студентам вибору щодо свого майбутнього дає їм можливість взяти на себе відповідальність за своє навчання”, говорить у своїй заяві Грегг Левін, генеральний директор Fuel Education.

“Завдяки нашему сервісу студенти, які ніколи не мали чіткого уявлення про своє майбутнє, зможуть закінчити середню школу з дипломом та сертифікатом певої галузі − і матимуть змогу розпочати кар’єру прямо зі школи або продовжити освіту в коледжі. Це відкриває нові можливості для студентів мати краще життя після закінчення школи”.

The Georgetown Center on Education та the Workforce повідомляє, що до 2020 року 65% всіх робочих місць в Сполучених Штатах потребуватимуть сертифікат про вищу освіту або навчання поза межами середньої школи. В результаті цього, багато вузів воліють зосередитися на професійній освіті (а не на професійно-технічних програмах) з метою кращої підготовки студентів до вступу в коледж. FuelEd вважає, що нові “шляхи до успішної кар’єри” допоможуть школам у цьому.

Змішані та онлайн-моделі навчання надають школам можливість трансформувати або розширяти можливості професійної освіти швидким та доступним способом. Задачі можуть бути реалізовані за допомогою вчителів, які працюють у школах, або FuelEd має змогу надати висококваліфікованих інструкторів з відповідними сертифікатами як повний, так і неповний робочий день за додаткову плату. Як комплексна 4-річна програма, так і прискорена програма існують для того, щоб надати студентам можливість почати свій “шлях” в кінці 11-го класу і бути на шляху до отримання диплому по закінченню.

Fuel Education співпрацює зі школами, щоб надати персоналізований досвід навчання студентам, створюючи шлях для інноваційних рішень, які дозволяють класам успішно реалізовувати програми змішаного навчання. Компанія має великий каталог цифрових навчальних програм, сертифікованого навчання, професійного розвитку та освітніх послуг.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар