Нові навчальні практики для школярів майбутнього на Coursera

Популярна платформа для онлайн-освіти Coursera запустила восьмитижневий курс, присвячений практиці змішаного і онлайн-навчання в школах.


Курс розділений на 2 частини: теоретичну і практичну. Перші чотири тижні навчання будуть присвячені вступному матеріалу зі змішаного і онлайн викладання і навчання. Студентів познайомлять з практиками blended learning, які вже існують і активно застосовуються. Впродовж наступних тижнів навчання студенти почнуть роботу безпосередньо над власними проектами, а саме розробкою програми, навчальних планів і завдань для своїх навчальних груп.

Навколо системи змішаного навчання існує дуже багато галасу. Але що насправді означає blended learning? Це питання, а також різні моделі і форми змішаного навчання і багато іншого будуть детально розкриті в теоретичній частині курсу. Зокрема, питання змішаного навчання буде розглянуто через призму кількох відомих шкіл, які використовують одну з моделей blended learning.

Курс висвітлює такі питання, як роль вчителя в період переходу учнів від традиційного до змішаного навчання, вибір адаптивних засобів, програмного забезпечення для впровадження нової методики навчання і багато іншого. Курс змішаного і онлайн-навчання розроблений на підставі стандартів Міжнародної асоціації дистанційного навчання. У США даний курс офіційно зараховується як 50 навчальних годин підвищення кваліфікаційного рівня.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар