Нова віртуальна реальність навчання від zSpace

Як повідомляє eCampusNews, компанії Shuttle Computer Group та zSpace об’єдналися, щоб створити настільний додаток штучної реальності для використання в школах K-12 та університетах.


Занурююче середовище віртуальної реальності zSpace пропонує викладачам більш ніж 250 основних планів уроків і дій при взаємодії зі студентами. Голографічні зображення можуть “переноситися” з екрану й управлятися стилусом. Деякі додатки забезпечують мультисенсорний зворотний зв’язок. Наприклад, студенти, які працюють з віртуальним серцем, можуть бачити його коливання, чути його, та відчувати, як воно б’ється.

Через серйозні графічні вимоги 3-D додатків, попередні розробки zSpace вимагали потужної обчислювальної сили. Раніше для цього використовувалися величезні комп’ютери, які займали багато робочого місця. Але відтепер zSpace буде пропонувати своїм клієнтам рішення значно компактніші.

Стів Кінгслі-Джонс, керуючий менеджер zSpace, розповідає: “Shuttle для нас – стратегічно важливий партнер з постачання обладнання. Їх комп’ютери маленькі, швидкісні та надійні, що життєво важливо на заняттях”.

Отже, відтепер для комплексу віртуальної реальності нема необхідності будувати поряд за школою спеціальну лабораторію, достатньо буде звичайного класу. Чому б і вам не почати використовувати інноваційні технології у вашому навчальному закладі?

Коментарів немає.

Залиште свій коментар