Нова платформа відкритих освітніх ресурсів вступає у гру

Як повідомляє сайт Education News новий навчальний сервіс panOpen, що використовуватиме в роботі лише Open Educational Resources (OER), оголосив про свій реліз.


Ресурс відзначається не лише своєю низькою вартістю, а й зручним ліцензуванням, гнучкістю цін та можливістю розповсюджувати матеріал. Увесь контент можна завантажити, надрукувати та розподілити згідно з ліцензією Creative Commons.

Також panOpen буде включати велику кількість інших зручних онлайн-засобів, такі як власна система керування процесом навчання, налаштування відображення контенту, вікторини для самоконтролю, можливості робити нотатки та виділяти уривки, флеш-картка, живе спілкування, аналіз даних тощо.

Генеральний директор Брайан Джейкобс, який почав працювати над panOpen ще у 2013 році, розповідає:

“Доступність і можливість придбати є центральними питаннями в тому, що стосується вищої освіти. Маючи належну підтримку та цифрові засоби, відкриті освітні ресурси на сьогоднішній день – це альтернатива традиційним підручникам, котра значно знижує витрати і поліпшує як доступ студентів до них, так і академічні результати”.

Щодо спеціалізацій panOpen включить у себе розширену програму з загальних предметів, таких як історія, хімія, економіка, фізика, біологія, психологія, бізнес та фінанси. За навчання необхідно буде сплатити фіксовану суму в розмірі $25 за курс. За оцінками PanOpen, це лише чверть від вартості традиційних підручників.

Доречі, навчальний заклад студента також залишається у виграші: OER не лише заощаджують гроші учнів та викладачів, а ще й дозволяють вчителям переконатися, що вони отримують найновіший контент та “йдуть в ногу” з часом. Редагувати і ділитися своїм контентом в рамках університету або школи можна абсолютно безкоштовно. Щойно ви зареєструвалися та пов’язали сторінку зі своєю установою, як відразу отримуєте повний доступ до навчальної інформації.

PanOpen також пропонує допомогу з налаштуваннями, консультаційні послуги, які допомагатимуть користувачам знаходити дані, редагувати їх дані та ставити оцінки. South Plains College є одним з майже 100 вищих навчальних закладів, які вже почали використовувати panOpen. Джеремі Ніколсон, викладач біології, каже:

“Більшість учнів не можуть дозволити собі витрачати величезні суми на підручники щороку. Замість цього вони вважають за краще купувати дешевші, застарілі книжки, або не купувати їх взагалі. Використовуючи якісні відкриті освітні ресурси, ми можемо гарантувати, що кожен студент матиме доступ до програми навчального плану та зекономить значні кошти”.

У січні panOpen закрив другий інвестиційний тур, очолюваний Zen Group, LLC, для початкового фінансування у розмірі $4,5 млн. Платформу також підтримали TechStars, Kaplan, підприємець у галузі технологічної освіти Джон Кацман та професор з MIT Entrepreneurship Center Едвард Робертс.

Попит на відкриті освітні ресурси, як очікується, збільшиться після нещодавнього запуску Міністерством Освіти США #GoOpen, – кампанії, направлену на заохочення педагогів використовувати OER. Такі підручники не лише заощаджують гроші, вони також є стійкішими за паперові та можуть використовуватися неодноразово, стверджує Міністерство.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар