Не варто глузувати над учнями в соціальних мережах та корпоративних месенджерах

Адже у Сполучених Штатах три вчителі підготовчої школи Род-Айленду були звільнені за те, що назвали своїх учнів “ідіотами” під час бесіди у приватному чаті, повідомляє Education News.


Викладачі Підготовчої Академії Блекстон Веллі, прізвищ яких не називають, використовували додаток Slack для обміну повідомленнями між працівниками закладу.

18 сторінок з приватного листування даних осіб були надіслані членам персоналу та учням на онлайн-пошту у масовій розсилці зі взломаної поштової скриньки одного з вчителів. У багатьох повідомленнях учнів називали “тупі”, “дурні”, “проблемні”. Один навіть написав про учня, що має проблеми з мовленням “[***] ідіотка”.

16-річна студентка, про яку йде мова, згідно з повідомленням не правильно вимовляла ім’я автора. Дівчина дуже засмутилася після прочитаного. Незадовго до цієї події вона консультувалася з цим викладачем щодо своїх мовних проблем і не помітила поганого відношення до неї. Їй навіть здалося, що вчитель щиро прагнув допомогти студентці, пише Джеймс Вілкінсон для Daily Mail.

Виконавчий директор Академії Блекстон Веллі Джереми Чіеппетта відмітив,

“Якщо бути чесним, багато коментарів з переписки дійсно мали образливий характер”, у відкритому листі, у відповідь на те, що трапилось.

Один з учасників переписки журився, що вчителям не дозволяють бити учнів, на що інший викладач порадив йому поїхати до Арізони і відкрити там приватну школу, бо закони цього штату не забороняють вчителям піднімати руку на студентів. Також у повідомленнях були образливі висловлювання про батьків учнів академії. Як написав один вчитель, вони сподіваються, що дитина одного з батьків завалить екзамени.

“В понеділок 20 червня вище керівництво Підготовчої Академії дізналося, що ці нешанобливі і зневажливі письмові коментарі про учнів та їх батьків були ймовірно написані деким з наших вчителів старших класів. Ми негайно почали розслідування з опитуванням можливих залучених викладачів”, розповів Чіеппетта.

Також в листі наголошували, що школа звільнила трьох викладачів, залучених у скандал. Розслідування підтвердило, що підозрювані й були членами тієї переписки. Також він додав, що це підірвало довіру батьків до вчителів. Згідно з даними у The Washington Post, винні у скандалі викладачі пішли “з ганьбою”.

Кріс Метізчик, журналіст CNet, обговорює питання рамок приватного життя вчителя. Він згадує педагога початковіх класів у Нью-Джерсі, яку тимчасово відсторонили від обов’язків, після того, як вона назвала своїх учнів “майбутніми злочинцями” у Facebook. Кріс вважає, що є велика різниця між колегами, які обговорюють такі теми, у тісній компанії, та гучними висловлюваннями у мережі Інтернет.

На завершення Метізчик додав, що викладачам слід бути дуже обережними у своїх коментарях, бо вони спілкуються за допомогою шкільного программного забезпечення.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар