Навіщо європейцям масова онлайн-освіта?

Європейська комісія провела дослідження, мета якого повністю вивчити ринок онлайн-освітніх послуг.


Результати дослідження вказують на те, що МВОК-платформи визнані широкими масами як хороша можливість для навчання, але разом з тим багатьом студентам вкрай не просто підібрати відповідні курси.

У ході дослідження було опитано близько 3000 респондентів з різних країн і більше 200 МВОК-розробників. З’ясувалося, що 64% ​​опитаних записувалися на онлайн-курси в інтернеті хоча б раз. Більшість з них цікавилися такими напрямками, як веб-дизайн та програмування. IT-фахівці відзначають, що сучасний ринок інформаційних технологій має деякі труднощі у пошуці співробітників з навичками роботи з IOS, Android і HTML5.

За результатами опитування дослідники виділили основні переваги МВОК-платформ, які полягають в тому, що вони безкоштовні, дозволяють отримати навички в галузях, які раніше не вивчались, а також те, що їх можна проходити, перебуваючи в будь-якому місці. Як не дивно, найбільш непопулярною бізнес-моделлю серед постачальників онлайн курсів, виявився Freemium: як переважну її обрали лише 10%.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар